Mikołaj Roznerski upokorzył byłą dziewczynę! Nie miał skrupułów

Mikołaj Roznerski upokorzył byłą dziewczynę! Nie miał skrupułów

Mikołaj Roznerski to bożyszcze kobiet. Większość Polek go uwielbia, głównie za sprawą roli w "M jak Miłość". Jednak serialowy Marcin nie zawsze okazuje się słodkim, nieskazitelnym chłopakiem. Gwiazdor podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP upokorzył swoją byłą dziewczynę!

Mikołaj Roznerski to obecnie jeden z najprzystojniejszych młodych polskich aktorów - takie zadanie podzielają setki kobiet. Na nieszczęście jego wielbicielek, Mikołaj nie szuka miłości w gronie fanek. Poprzednie przypadki wyraźnie pokazały, że zdecydowanie bardziej preferuje wiązać się z koleżankami z planu. Tak też i było z jego obecną kobietą, Adrianą Kalską, którą poznał podczas robienia zdjęć do "M jak Miłość". W serialu tworzą udany związek, co postanowili przełożyć na prawdziwe życie. Nikt się nie spodziewał, że kochany przez większość Polek Mikołaj może tak upokorzyć byłą dziewczyną.

Aktor boleśnie upokorzył swoją byłą partnerkę

Mikołaj Roznerski ma z byłą partnerką ośmioletniego syna Antka. Jego mamą jest Marta Juras. Szczęśliwie to nie ją upokorzył przystojny gwiazdor. Nieszczęśliwą kobietą okazała się Marcelina Zawadzka, z którą aktor był już po związku z Martą Juras, a zaraz przed Adrianą Kalską. Zarówno Roznerski z Kalską, jak i Marcelina Zawadzka byli na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Mimo to przystojny aktor wcale nie zamierzał się hamować i nie szczędził obecnej partnerce czułości. Bez wahania okazywał jej miłość. Temu wszystkiemu przyglądała się ze skwaszoną miną Zawadzka, która zdecydowanie musiała czuć się upokorzona. Choć od rozstania minęło kilka miesięcy, wszyscy znamy ludowe porzekadło: "Stara miłość nie rdzewieje!" Nawet jeśli Marcelina nie tęskni za Roznerskim, mogła się poczuć mocno zraniona jego gestami. Nawet fani Mikołaja zarzucają mu, że nie miał dla byłej żadnych skrupułów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zażenowana gwiazda TVN przyznała się do błędu! To do niej niepodobne
  2. Starsza pani wygrała niedawno milion złotych! Po pieniądzach nie ma już śladu
  3. Aktorowi Rancza pękł tętniak mózgu! Żona drży o jego życie i zdrowie
  4. Pierwsze zwierzątko dla dziecka - co wybrać?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News