Mikołaj Roznerski po raz kolejny złamał serca swoim fanom i roztrzaskał je na kawałki! Wszystko przez jego jedną, znaczącą decyzję. To zmieniło życie aktora całkowicie. Jego miłośniczki nie czują jednak nic, prócz ogromnego bólu. Nie mogą się z tym pogodzić.

Mikołaj Roznerski poznał swoją obecną partnerkę, Adrianę Kalską, na planie serialu „M jak Miłość”. Serialowe uczucie szybko odnalazło swój odpowiednik w prawdziwym życiu. Póki co ulubieniec kobiet wciąż pozostawiał fankom trochę nadziei – jego związek z Adrianą dopiero się rozpoczynał i ciężko było mówić o czymś poważnym.

Teraz jednak wszystko uległo zmianie. Mikołaj Roznerski podjął decyzję, która przypieczętowała jego miłość do Kalskiej. Już nikt nie ma najmniejszych wątpliwości.

Mikołaj Roznerski zdecydował się! Jego związek z Kalską wchodzi na inny poziom

Jak relacjonuje informator tygodnika „Na Żywo”, Mikołaj Roznerski zdecydował się… zamieszkać z Adrianą Kalską! Teraz będą spędzali czas nie tylko na planie serialu, ale przede wszystkim przy wspólnym, domowym ognisku.

Śniadania do łóżka i wspólne wieczory? Nic nie stoi na przeszkodzie. Ten poważny krok złamał miłośniczkom przystojnego aktora serca – dał im bowiem do zrozumienia, że Mikołaj faktycznie nie jest już wolny.

– To tylko ich do siebie zbliżyło. Nie ukrywają, że są bardzo szczęśliwi – mówi informator tygodnika z bliskiego otoczenia gwiazd.

Adriana Kalska nie pozwala jednak na to, by wokół mężczyzny obracało się całe jej życie. Już niedługo zobaczymy ją w najnowszej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Spędza na planie wiele godzin – tym razem bez towarzyszącego jej wszędzie Roznerskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmar Lewandowskiej powrócił. Przyjęła kolejny, potężny cios
  2. Dawid Kwiatkowski prosi o modlitwę. „Straszny nałóg zniszczył moich najbliższych”
  3. Siostra Meghan Markle ujawnia. „Śmierć ojca będzie jej winą”
  4. Przywiązali psa do płotu i wzięli siekierę. Koniec historii miażdży serce
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram

Czy lubisz Mikołaja Roznerskiego?

Loading ... Loading ...

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]

Gwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również