Mikołaj Roznerski po raz kolejny złamał serca swoim fanom i roztrzaskał je na kawałki! Wszystko przez jego jedną, znaczącą decyzję. To zmieniło życie aktora całkowicie. Jego miłośniczki nie czują jednak nic, prócz ogromnego bólu. Nie mogą się z tym pogodzić.

Mikołaj Roznerski poznał swoją obecną partnerkę, Adrianę Kalską, na planie serialu „M jak Miłość”. Serialowe uczucie szybko odnalazło swój odpowiednik w prawdziwym życiu. Póki co ulubieniec kobiet wciąż pozostawiał fankom trochę nadziei – jego związek z Adrianą dopiero się rozpoczynał i ciężko było mówić o czymś poważnym.

Teraz jednak wszystko uległo zmianie. Mikołaj Roznerski podjął decyzję, która przypieczętowała jego miłość do Kalskiej. Już nikt nie ma najmniejszych wątpliwości.

Mikołaj Roznerski zdecydował się! Jego związek z Kalską wchodzi na inny poziom

Jak relacjonuje informator tygodnika „Na Żywo”, Mikołaj Roznerski zdecydował się… zamieszkać z Adrianą Kalską! Teraz będą spędzali czas nie tylko na planie serialu, ale przede wszystkim przy wspólnym, domowym ognisku.

Śniadania do łóżka i wspólne wieczory? Nic nie stoi na przeszkodzie. Ten poważny krok złamał miłośniczkom przystojnego aktora serca – dał im bowiem do zrozumienia, że Mikołaj faktycznie nie jest już wolny.

– To tylko ich do siebie zbliżyło. Nie ukrywają, że są bardzo szczęśliwi – mówi informator tygodnika z bliskiego otoczenia gwiazd.

Adriana Kalska nie pozwala jednak na to, by wokół mężczyzny obracało się całe jej życie. Już niedługo zobaczymy ją w najnowszej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Spędza na planie wiele godzin – tym razem bez towarzyszącego jej wszędzie Roznerskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmar Lewandowskiej powrócił. Przyjęła kolejny, potężny cios
  2. Dawid Kwiatkowski prosi o modlitwę. „Straszny nałóg zniszczył moich najbliższych”
  3. Siostra Meghan Markle ujawnia. „Śmierć ojca będzie jej winą”
  4. Przywiązali psa do płotu i wzięli siekierę. Koniec historii miażdży serce
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram

Czy lubisz Mikołaja Roznerskiego?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]

Gwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Zobacz również