Mikołaj Roznerski o swoim ojcostwie. "Nigdy nie byłem tak szczęśliwy"

Mikołaj Roznerski o swoim ojcostwie. "Nigdy nie byłem tak szczęśliwy" Źródło: Fot. Instagram/Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski jest znany szerokiej publiczności przede wszystkim z roli w hitowym serialu "M jak Miłość". Jakiś czas temu gwiazdor był postrzegany jako prawdziwy kobieciarz. Od kiedy jednak związał się z koleżanką z planu, Adrianą Kalską, z optymizmem wypowiada się na temat swojego ustatkowanego życia oraz... chęci zostania ojcem po raz kolejny.

Roznerski zasłynął przede wszystkim dzięki angażowi w serialu Telewizji Polskiej. Na co dzień artysta gra także w spektaklach teatralnych, które bardzo szybko stają się ogromnymi hitami.

Mikołaj Roznerski prywatnie

Tak samo głośno, jak o pracy aktora, mówiło się do niedawna o jego życiu prywatnym. Po rozstaniu z Marceliną Zawadzką wielu fanów podejrzewało go o kolejne romanse, co niezwykle złościło artystę. Ostatecznie Roznerski postanowił jednak związać się z Adrianą Kalską, z którą wspólnie występuje w "M jak Miłość". Aktorska para doskonale się dogaduje i chętnie chwali się wyjątkowym uczuciem, które się między nimi narodziło.

Czy Mikołaj Roznerski ma dziecko?

- Najważniejsza jest miłość. Chciałbym więc za 10 lat spokojnie żyć z kobietą, z którą teraz sobie żyję. I być wspaniałym ojcem nie tylko dla jednego, ale jeszcze kolejnego dziecka - powiedział w jednym z ostatnich wywiadów, ujawniając, że jest naprawdę szczęśliwym ojcem, który chciałby mieć większą gromadkę maluchów. - Wreszcie mogę to powiedzieć. Jeszcze nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak teraz. Mam najpiękniejszą dziewczynę na świecie. I najwspanialszą kobietę, jaką znam - stwierdził także Roznerski w wywiadzie dla "Show".

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak popełnił błąd? To będzie trudny okres w jego karierze

ZOBACZ TAKŻE: Żona Pazury załamana ujawnia. „Było romantycznie zaledwie przez 48h”

ZOBACZ TAKŻE: W Michała Wiśniewskiego uderzył piorun! Żona i dzieci przerażone

ZOBACZ TAKŻE: M jak Miłość nie będzie już takie samo. Odchodzi największa gwiazda

Mikołaj Roznerski Fot. YouTube/tvnpl Mikołaj Roznerski Fot. VOD TVP Mikołaj Roznerski Fot. YouTube Fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News