Mikołaj Roznerski jest znany szerokiej publiczności przede wszystkim z roli w hitowym serialu „M jak Miłość”. Jakiś czas temu gwiazdor był postrzegany jako prawdziwy kobieciarz. Od kiedy jednak związał się z koleżanką z planu, Adrianą Kalską, z optymizmem wypowiada się na temat swojego ustatkowanego życia oraz… chęci zostania ojcem po raz kolejny.

Roznerski zasłynął przede wszystkim dzięki angażowi w serialu Telewizji Polskiej. Na co dzień artysta gra także w spektaklach teatralnych, które bardzo szybko stają się ogromnymi hitami.

Mikołaj Roznerski prywatnie

Tak samo głośno, jak o pracy aktora, mówiło się do niedawna o jego życiu prywatnym. Po rozstaniu z Marceliną Zawadzką wielu fanów podejrzewało go o kolejne romanse, co niezwykle złościło artystę.

Ostatecznie Roznerski postanowił jednak związać się z Adrianą Kalską, z którą wspólnie występuje w „M jak Miłość”. Aktorska para doskonale się dogaduje i chętnie chwali się wyjątkowym uczuciem, które się między nimi narodziło.

Czy Mikołaj Roznerski ma dziecko?

– Najważniejsza jest miłość. Chciałbym więc za 10 lat spokojnie żyć z kobietą, z którą teraz sobie żyję. I być wspaniałym ojcem nie tylko dla jednego, ale jeszcze kolejnego dziecka – powiedział w jednym z ostatnich wywiadów, ujawniając, że jest naprawdę szczęśliwym ojcem, który chciałby mieć większą gromadkę maluchów.

– Wreszcie mogę to powiedzieć. Jeszcze nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak teraz. Mam najpiękniejszą dziewczynę na świecie. I najwspanialszą kobietę, jaką znam – stwierdził także Roznerski w wywiadzie dla „Show”.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak popełnił błąd? To będzie trudny okres w jego karierze

ZOBACZ TAKŻE: Żona Pazury załamana ujawnia. „Było romantycznie zaledwie przez 48h”

ZOBACZ TAKŻE: W Michała Wiśniewskiego uderzył piorun! Żona i dzieci przerażone

ZOBACZ TAKŻE: M jak Miłość nie będzie już takie samo. Odchodzi największa gwiazda

Mikołaj Roznerski
Fot. YouTube/tvnpl
Mikołaj Roznerski
Fot. VOD TVP
Mikołaj Roznerski
Fot. YouTube
Fot. Instagram

Czy lubisz Mikołaja Roznerskiego?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?


Znane pary, które wzięły ślub w tajemnicy [ZDJĘCIA]

Zobacz również