Mikołaj Roznerski pobił się z mężem Kasi Warnke. Wszystko zostało nagrane

Mikołaj Roznerski pobił się z mężem Kasi Warnke. Wszystko zostało nagrane Źródło: Instagram/Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski znany jest raczej z ról amantów w komediach romantycznych. Daleko mu do wizerunku brutala. Ostatnio zmienił swoje oblicze i pobił się z mężem Kasi Warnke. Wszystko zostało nagrane. Kulisy całego zajścia mogą wydawać się zaskakujące.

Mikołaj Roznerski jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Występował już w wielu polskich filmach i serialach, a kolejne propozycje zawodowe już do niego spływają. Zwykle kojarzony jest z rolami przystojnych amantów w komediach romantycznych.

Grał między innymi w " 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Porady na zdrady" czy "Narzeczony na niby". Ostatnio pokazał jednak swoje zupełnie inne oblicze. Pobił się z mężem Kasi Warnke. Całe zajście zostało sfilmowane. 

Mikołaj Roznerski nowy amant polskiego filmu 

Mikołaj Roznerski niedawno rozpoczął swoją karierę aktorską, a już znalazł swoją filmową niszę. Dzięki rolom w komediach romantycznych jest kochany przez miliony kobiet w Polsce. Bardzo wiele pań chciałoby mieć takiego przystojnego chłopaka jak młody aktor.

Ostatnio Roznerski pokazał się z zupełnie innej strony. Otóż pobił się z mężem Kasi Warnke, Piotrem Stramowskim. Wszystko zostało uwiecznione. Nagranie z tego zajścia niedługo będzie można oglądać w kinie. 

Roznerski pobił się ze Stramowskim. Wszyscy to zobaczą

Starcie Mikołaja Roznerskiego z Piotrem Stramowskim jest oczywiście sceną z nowego filmu akcji zatytułowanego "Fighter", który reżyseruje Konrad Maximilian. Dzieło ma mieć swoją premierę już 19 lipca. Mikołaj Roznerski wciela się tam w postać Marka Chmielnickiego, boksera-celebryty. Sam plakat promujący ten film zapowiada bardzo dużo ujęć umięśnionych torsów obu panów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Można się spodziewać, że scena walki bokserskiej pomiędzy Roznerskim i Stramowskim, czyli dwoma głównymi bohaterami filmu, będzie niezwykle widowiskowa i kluczowa dla całej fabuły tego dzieła. Zobaczymy, jak w roli twardziela sprawdzi się Mikołaj Roznerski. Będzie to prawdziwy test dla jego warsztatu aktorskiego. Być może ta rola okaże się tą przełomową, która pokaże, że jego aktorski kunszt znacznie wykracza poza komedie romantyczne. Jedynym odniesieniem do starego wizerunku aktora może być pseudonim jego postaci. Na Marka Chmielnickiego mają w filmie wołać "Pretty Boy". 

Sam film zapowiada się niezwykle interesująco. Na zapowiedzianą walkę pomiędzy Mikołajem Roznerskim i Piotrem Stramowskim na ringu trzeba poczekać do 19 lipca, kiedy to produkcja wejdzie do kin. 

Instagram/Mikołaj Roznerski

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mikołaj Roznerski pobił się z mężem Kasi Warnke. Wszystko zostało nagrane
  2. TVP: Decyzja o odłączeniu Szymona od aparatury została podjęta wbrew rodzicom
  3. Straszne wiadomości. Nie tylko 10-letnia Kristina i mały Szymon, kolejna śmierć wstrząsnęła Polską

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News