Fanki przystojnego aktora będą zdruzgotane. Mikołaj Roznerski szykuje się do ślubu, kim jest jego narzeczona?

Fanki przystojnego aktora będą zdruzgotane. Mikołaj Roznerski szykuje się do ślubu, kim jest jego narzeczona? Źródło: YouTube - KINO rozmowa

Mikołaj Roznerski już niebawem może stanąć na ślubnym kobiercu. Jak twierdzą znajomi aktora, niedawno doszło do zaręczyn. Nie wszyscy wiedzą jednak, kim jest wybranka znanego aktora.

Mikołaj Roznerski dał się poznać Polakom jako bardzo utalentowany aktor, który dzięki udziałowi w wielu serialach zyskał ogromną rozpoznawalność. Fani mężczyzny doskonale znają jego role, jednocześnie dowiadując się wielu interesujących rzeczy na temat życia prywatnego gwiazdora telewizji. Jedną z ciekawszych informacji jest jego stan cywilny, który od pewnego czasu pozostawał niewiadomą.

Aktor znany z występów w "M jak miłość" od pewnego czasu związany jest z Adrianą Kalską, z którą występuje wspólnie w serialu TVP. Oboje poznali się, gdy mieli stać się parą w produkcji, jednak okazało się, że serialowe uczucie przeniosło się również na życie prywatne. Niedawno jednak pojawiły się plotki dotyczące rozstania pary bardzo znanych aktorów. 

Mikołaj Roznerski szykuje się do ślubu

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się sensacyjna wiadomość dotycząca rozstania Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Oboje mieli zgodnie z doniesieniami prasowymi mieć siebie dość, nie mogąc od siebie odpocząć nawet w pracy. Aktorzy nie komentowali całej sytuacji, w związku z czym pojawiało się coraz więcej plotek, a żadna z nich nie doczekała się oficjalnego potwierdzenia.

Mikołaj Roznerski wciąż nie odniósł się do informacji przekazywanych przez media, jednak ciszę postanowił przerwać jego znajomy, który anonimowo wypowiedział się dla jednego z portali. Z wypowiedzi możemy dowiedzieć się ciekawej informacji dotyczącej życia prywatnego aktora znanego z udziału w serialu "M jak miłość". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mikołaj Roznerski nie rozstał się z ukochaną

Jak twierdzi przyjaciel Mikołaja Roznerskiego, plotki o rozstaniu są przesadzone, a para postanowiła nareszcie zdecydować się na następny krok w związku. Aktor miał niedawno oświadczyć się Kalskiej i rozpocząć już planowanie ślubu. Na to naciskać ma sam syn Roznerskiego, który głośno mówił, że chce, by Adriana Kalska została częścią rodziny. Niewykluczone, że dojdzie do tego już w najbliższym czasie w związku z planami pary.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy
  4. Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało
  5. Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału
  6. Jesteśmy wstrząśnięci, zmarła kultowa polska wokalistka, jedna z symboli Warszawy. TVP: przegrała z chorobą

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News