Mikołaj Komar jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy oraz fotografów. Czytelnicy kojarzą go przede wszystkim z magazynem „K MAG”, który od wielu lat wydaje. Chociaż życie celebryty wydaje się naprawdę przyjemne oraz łatwe, ma on za sobą wyjątkowo trudne chwile, które odbierały mu energię i wszystkie siły.

Komar z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Bez wątpienia można go nazwać człowiekiem sukcesu, gdyż „K MAG” niezmiennie sprzedaje się doskonale, a on sam realizuje swoją pasję, fotografując największe polskie gwiazdy.

Mikołaj Komar przeżył piekło

Jak się jednak okazuje, dziennikarz ma za sobą naprawdę tragiczne przeżycia. Szczególnym dramatem okazała się dla niego przedwczesna śmierć obojga rodziców, która stanowiła dla niego gigantyczny szok.

– Skłamałbym, gdybym nie przyznał, że największe kopniaki to oczywiście przedwczesna śmierć moich rodziców. Tata zginął w wypadku, gdy miałem dwadzieścia lat. To była dla mnie terapia szokowa, zupełnie się tego nie spodziewałem. Mama zmarła dziesięć lat później po dwóch latach choroby – opowiedział szczerze Komar.

Kulisy najmroczniejszych dla Komara czasów

– Towarzyszyłem mamie w tym dzień w dzień. Stawałem na głowie, by przedłużyć jej życie, co zresztą mi się udało. Według lekarzy dałem mamie ponad rok życia, którego oni w ogóle nie planowali. Wiązało się to dla mnie z kiszeniem w sobie emocji, dawaniem mamie nadziei, szukaniem nowych leków i codziennym oszukiwaniu jej w szczytnym celu. Bardzo się wtedy do siebie zbliżyliśmy. Nigdy wcześniej emocjonalnie nie byliśmy tak blisko – wyznał wyraźnie poruszony Komar w wywiadzie dla Plejady, ujawniając także, czy w tamtym okresie zdarzało mu się płakać.

– Przy mamie raz w ciągu dwóch lat. Starałem się wszystko kisić w sobie i ryczałem dopiero, gdy docierałem do swojego domu. Natomiast od śmierci mamy już nie płaczę. Wiem, że nic gorszego mnie już nie spotka, więc nie mam powodów do tego, żeby ronić łzy – dodał gwiazdor, przyznając jednocześnie, że śmierć rodziców odbiła się także na jego zdrowiu w niezwykle wyniszczający sposób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda TVN urodziła niepełnosprawne dziecko. Podjęła trudną decyzję
  2. Piękna aktorka TVP pokazała się całkiem łysa! Widzowie w szoku
  3. Chciał popełnić samobójstwo. Nie do wiary, co zrobił wtedy jego pies
Mikołaj Komar
Fot. Instagram/Mikołaj Komar
Mikołaj Komar
Fot. Instagram/Mikołaj Komar
Mikołaj Komar
Fot. Instagram/Mikołaj Komar

Dlaczego Tuskowi ulżyło po śmierci ojca? Rodzinne sekrety polityków [ZDJĘCIA]


Jaki zawód powinieneś wykonywać zgodnie z twoim znakiem zodiaku? [ZDJĘCIA]