Niesamowite! Legendarny Mike Tyson złożył hołd Powstańcom Warszawskim

Niesamowite! Legendarny Mike Tyson złożył hołd Powstańcom Warszawskim

Mike Tyson jest jednym z najbardziej cenionych bokserów w historii tej dyscypliny. Kultowy sportowiec niezwykle zaskoczył właśnie swoich polskich fanów. Z okazji zbliżającej się rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego gwiazdor nagrał specjalny film, na którym złożył hołd bohaterom tamtych wydarzeń.

Tyson znany jest opinii publicznej przede wszystkim jako najmłodszy w historii boksu zawodowego mistrz świata wagi ciężkiej. Od jakiegoś czasu zawodnika oglądać możemy w klipach reklamowych napoju energetycznego firmy Food Care, przy współpracy z którą bokser stworzył specjalny filmik z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Mike Tyson składa hołd polskim bohaterom

- Znam Mike Tysona od wielu lat, jest twarzą naszej marki ’Black Energy Drink’. Mało osób o tym wie, ale Mike prywatnie bardzo interesuje się historią. Często rozmawiałem z nim o historii Polski w tym także o historii II Wojny Światowej. Kiedy zwróciłem się do Mike'a z pomysłem, aby zrobić wideo o Powstaniu Warszawskim z radością się zgodził. Wiedział dużo o tej części naszej przeszłości. Sam napisał i zredagował część filmu - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską Wiesław Włodarski, pełniący funkcję prezesa Rady Nadzorczej Food Care. Jak się więc okazuje, Tyson naprawdę pasjonuje się polską historią. Fani są zachwyceni faktem, iż zdecydował się na naganie podobnego filmu, w którym uczcił pamięć uczestników niezwykle ważnego dla naszej świadomości narodowej wydarzenia.

Znamienne słowa boksera

- Byłem niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej, ale dla mnie prawdziwymi mistrzami są ci dzielni polscy bohaterowie - powiedział w klipie Tyson z biało-czerwoną opaską na ramieniu. Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:ZOBACZ TAKŻE:
  1. Elżbieta Jaworowicz kończy karierę? Fani programu zmartwieni
  2. Przerażające zdjęcia Wiśniewskiego ze szpitala. Było naprawdę źle!
  3. Msza za Korę. W pewnym momencie ksiądz zrobił coś niewyobrażalnego
  4. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
Mike Tyson Fot. YouTube/Food Care Mike Tyson Fot. YouTube/Food Care Mike Tyson Fot. YouTube/Food Care
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News