Upchnęli ich jak sardynki. Przemycali 22 migrantów w jednym samochodzie

Upchnęli ich jak sardynki. Przemycali 22 migrantów w jednym samochodzie Źródło: Unsplash/Markus Spiske

Migranci próbowali przedostać się przez granicę w jednym samochodzie. Strażnicy graniczni byli w szoku, gdy zobaczyli ile osób weszło do pojazdu.

Migranci, mimo ogromnego wysiłku, nie przedostali się przez granicę. Do jednego samochodu zmieściło się aż 22 nielegalnych emigrantów. Byli poupychani jak sardynki, teraz prawdopodobnie czeka ich deportacja do kraju, w którym mają obywatelstwo.

Migranci zostali przyłapani na samej granicy. 22 osoby były upchane w jednym aucie

Do tej niecodziennej sytuacji doszło w Macedonii Północnej. Strażnicy graniczni w sobotę zatrzymali na granicy auto typu SUV i musieli się naprawdę zaskoczyć, gdy odnaleźli w środku aż 22 osoby przekraczające nielegalnie granicę. Wszyscy byli w aucie ukryci. Kierowca został aresztowany.

Nielegalni migranci zostali zatrzymani w pobliżu miasta Demir Kapija, na południu kraju. Podejrzewa się, że chcieli przedostać się z Grecji do krajów Europy Zachodniej, wzdłuż Bałkanów. To ostatnio popularny kierunek nielegalnych migrantów, dlatego wzmocniono ochronę na granicach. Migranci z Palestyny i Bangladeszu do czasu rozwiązania sprawy, przebywają w mieście Gevgelija.

Bałkany mają poważny problem z przepływem nielegalnych imigrantów z Afryki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według danych, które podaje policja w Macedonii Północnej, tylko w tym roku udało się powstrzymać ponad 10 tysięcy prób sforsowania nielegalnie granicy. Wśród migrantów sławą okrył się szlak "Bałkan Zachodnich", który jeszcze nie tak dawno temu dawał spore szanse na dostanie się do krajów Unii Europejskiej. Od momentu zaostrzenia ochrony na granicach, coraz mniej osób przedostaje się przez Bałkany do UE.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy biust Polsatu bez stanika. Gwiazda stacji na wakacjach rozpala do czerwoności
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Pokłosie masowych migracji niedawno można było odczuć w Bośni i Hercegowinie. 18 migrantów próbowało sforsować granicę z Chorwacją, aby przedostać się później do Unii Europejskiej. 12 z nich odniosło mniejsze obrażenia, natomiast 6 było na tyle rannych, że trafiło do szpitala.

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej malutki syn budzi ogromny podziw
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Mały Maks walczy o życie. Straszna walka z czasem i okropną chorobą

Źródło: Nczas

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu