Polak zabarykadował się w mieszkaniu, chce wysadzić cały blok! Trwa walka z czasem

Polak zabarykadował się w mieszkaniu, chce wysadzić cały blok! Trwa walka z czasem Źródło: .

Mieszkanie w bloku nie należy do miejsc szczególnie niebezpiecznych, jednak dziś mieszkańcy jednego z blokowisk mogą przeżywać prawdziwe chwile grozy. Wszystko przez zachowanie jednego z mieszkańców, który zabarykadował się w swoim domu. Trwa walka z czasem.

Mieszkanie w bloku jednego z mężczyzn zostało przez niego całkowicie zabarykadowane, w związku z tym służby w żaden sposób nie są w stanie się do niego dostać. Wiele wskazuje na to, że nie uda się dostać do mieszkania w najbliższym czasie, w związku z czym obecnie trzeba prowadzić z nim negocjacje. Sprawa nie jest wyjaśniona i wciąż możemy spodziewać się najgorszego. 

Wszystko przez fakt, że mężczyzna zaczął grozić policji, że niebawem wysadzi cały blok. Sytuacja może zakończyć się wielką tragedią, w konsekwencji której wiele osób będzie narażonych na straty. Trwa akcja, która ma powstrzymać mieszkańca jednego z bloków przed dokonaniem straszliwego czynu. Na policji ciąży teraz ogromna odpowiedzialność.

Mieszkanie w bloku zostało zabarykadowane

Nie wiadomo, co skłoniło mężczyznę do zamknięcia się w swoim mieszkaniu i uniemożliwienia wejścia do niego w jakikolwiek sposób. Sytuacja dzieje się obecnie na jednym z osiedli w mieście Bochnia w województwie małopolskim. To właśnie tam mieści się mieszkanie w bloku, w którym przebywa obecnie toczący negocjacje z policją mężczyzna.

Policja starała się uspokoić wszystkie osoby, które zamieszkują blok przy ulicy Wygody. Dowiedzieliśmy się, że służby odłączyły już wszystkie media, w związku z czym mężczyzna w teorii nie ma już dostępu do źródła gazu. Nie jest jednak jasne, czy dysponował on wyłącznie gazem, czy może w jego mieszkaniu znajdują się inne materiały wybuchowe, które mogą doprowadzić do eksplozji.

Mieszkanie w bloku nie jest dostępne dla policji

Jeżeli ostatecznie doszłoby do wybuchu, to z pewnością mielibyśmy do czynienia z wielkim dramatem. Śmierć poniósłby nie tylko sam mężczyzna, ale narażeni na niebezpieczeństwo byliby również inni mieszkańcy, którzy usłyszeli, że mogą wracać do swoich mieszkań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, jak zakończy się akcja. Póki co wciąż trwają negocjacje z mężczyzną, policja nie informuje, jakie są jego żądania i ogólne motywy jego działania. Z pewnością poznamy je w późniejszym komunikacie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To, jak potraktowano Roksanę Węgiel w Izraelu przechodzi ludzkie pojęcie! Takiego skandalu nie było jeszcze na Eurowizji nigdy. Będziecie w szoku
  2. Żona Grzegorza Ciechowskiego bezwzględnie ZMIAŻDŻYŁA m.in. Małgorzatę Rozenek! Jej słowa wprawiły wszystkich w osłupienie
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. TVN: 44 polskie dzieci jechały na wakacje. Autobus spłonął
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News