Pewien szczeciński fotograf karmił niczego nieświadome kobiety pączkami nadziewanymi jego własnym nasieniem. Mężczyznę zatrzymali internauci. Sąd wymierzył mu zasłużoną karę.

O sprawie zrobiło się głośno w lipcu zeszłego roku. Sprawca odrażającego czynu dokumentował proces dodawania spermy do pączków, ciastek oraz napojów, a następnie publikował nagrania w internecie. Ofiarami tej obrzydliwej praktyki padły młode kobiety uczestniczące w castingu na pracowniczkę butiku.

Sprawcę namierzyli internauci, korzystający ze strony wykop.pl. Zbiorowe śledztwo użytkowników portalu pozwoliło na ustalenie, jaki lokal pojawia się w gorszących nagraniach. Po niedługim czasie ustalono też tożsamość samego zboczeńca. Gdy było już wiadomo, gdzie można szukać przestępcy, internauci własnoręcznie go zatrzymali.

Według informacji podanych przez „Gazetę Wyborczą” sąd skazał mężczyznę na 4,5 roku więzienia. Zakazał mu wykonywania zawodu fotografa przez 15 lat oraz zbliżania się do swoich ofiar na bliżej niż 10 metrów przez lat 7. Sąd wydał wyrok we wtorek za zamkniętymi drzwiami, jednocześnie idąc z Marcinem N. „na układ”. Zarzuty, które wcześniej usłyszał dotyczyły zmuszania kobiet do „innej czynności seksualnej”.

źródło: wprost.pl

...

Zobacz również