Zjadł źle przygotowane mięso. W jego ciele zalęgło się setki tysięcy żyjątek

Zjadł źle przygotowane mięso. W jego ciele zalęgło się setki tysięcy żyjątek Źródło: youtube.com/kocham gotować

Mężczyzna miał ochotę na mięso. Niestety niezbyt przyłożył się do przygotowania pysznego posiłku, co zaowocowało poważnymi problemami zdrowotnymi. Gdyby mieszkaniec Chin nie zgłosił się do lekarza, możliwe, że by umarł.

Mężczyzna, który lubił mięso, zgłosił się do lekarza z poważnymi problemami. 43-letni Zhu Zhong-fa uskarżał się na bóle głowy, problemy z oddychaniem i miewał napady padaczkowe. Okazało się, że źródłem jego problemów było źle przygotowane mięso. Z tego powodu w jego ciele zaległa się prawdziwa kolonia płazińców.

Mężczyzna miał ochotę na mięso. Mało co nie kosztowało go to życia

Kiedy 43-letni zgłosił się do lekarza, medycy szybko odkryli, że jego życiu zagraża niebezpieczeństwo. Zawroty i bóle głowy, wymioty, ataki padaczkowe - wszystko to wskazywało na poważny nowotwór. Chińczyk został poddany prześwietleniu, które miało odkryć niebezpieczny guz. Jak się okazało, mężczyzna nie cierpiał na raka. Za to w jego ciele pojawiło się tysiące pasożytów.

Na zdjęciu rentgenowskim Chińczyka odkryto tysiące jaj tasiemca pochowanych w jego mózgu i klatce piersiowej. To odkrycie usprawiedliwiało jego problemy z głową i oddychaniem. Mężczyzna został skierowany na oddział chorób zakaźnych, gdzie wyznał, że pasożyty w jego ciele pojawiły się najprawdopodobniej przez niedogotowanie wołowiny, którą kupił na jednym z bazarów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Życie mężczyzny udało się uratować

Mimo że jaja tasiemca doprowadziły do uszkodzeń mózgu Chińczyka, to został on poddany profesjonalnej terapii, która pozwoliła na usunięcie części szkód wyrządzonych przez niebezpiecznego pasożyta. Obecnie 43-latek poddawany jest leczeniu i rehabilitacji, które pozwolą mu na całkowite uwolnienie się od choroby.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Jak widać, zawsze trzeba dbać o to, co robimy w kuchni. Kupno mięsa z budzącego podejrzenia miejsca i brak jego odpowiedniego przygotowania może spowodować poważne uszczerbki na zdrowiu. Gdyby mężczyzna zlekceważył swój stan, najprawdopodobniej nie przeżyłby takiego rozwoju tasiemców w swoim ciele.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

Źródło: o2 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News