Porażające nagranie, mięso zaczęło ruszać się na desce do krojenia. Powód jest zaskakujący

Porażające nagranie, mięso zaczęło ruszać się na desce do krojenia. Powód jest zaskakujący Źródło: Twitter.com tterororo

Mięso zaczęło się ruszać na desce do krojenia, kobieta była przerażona tym, co właśnie się stało. Chwyciła za telefon i wszystko nagrała, a film trafił do sieci i wywołał ogromne poruszenie internautów.

Mięso to podstawa diety dla wielu osób, w sklepach jednak nie tak łatwo o dobrej jakości produkty. Kobieta chciała przygotować świąteczny posiłek dla rodziny, lecz w trakcie gotowania zdarzyło się coś nieprawdopodobnego. Mięso "ożyło" na desce do krojenia, widok był przerażający. Wstrząsające nagranie z kuchni trafiło do sieci.

Mięso zaczęło się nagle gwałtownie ruszać, kobieta była w szoku

Użytkowniczka Twittera z Malezji o nicku tterororo opublikowała w sieci przerażające nagranie z rodzinnej kuchni. Jej mama przygotowywała własnie posiłek dla bliskich na muzułmańskie święto Id al-Adha czyli Święto Ofiarowania. W ten dzień wierni ofiarowują sobie prezenty, a także pomagają biednym, przynosząc im m.in. jedzenie. 

Kiedy kobieta zaczęła przygotowywać kotlety z mięsa, te nagle "ożyły" na desce do krojenia. Przerażona mama internautki opanowała emocje i chwyciła za telefon, by nagrać to niewiarygodne wydarzenie. Na filmie widać, jak kawałek mięsa zaczyna gwałtownie drgać i podskakiwać. Widok mrozi krew w żyłach.

- Moja mama nie chce gotować, bo się boi - napisała pod opublikowanym na Twitterze filmie córka kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mięso przeraziło kucharkę, wszystko nagrała telefonem komórkowym

Film trafił do sieci i szybko stało się hitem. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą. U wielu osób nagranie ruszającego się mięsa na desce do krojenia wywołało odruch przerażenia, jednak wytłumaczenie tego zjawiska jest bardzo proste.

Dzisiaj grzeje: 1. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia

2. Zmarło sześciu księży. Dramatyczne wydarzenia w centralnej Polsce

Kobieta powinna się cieszyć. Miała ogromne szczęście i dostała po prostu wyjątkowo świeży kawałek mięsa. Część zakończeń nerwowych zabitego zwierzęcia nie zdążyła jeszcze obumrzeć i wskutek podrażnienia na desce do krojenia, mięso sprawiało wrażenie, jakby nagle "ożyło". Mięsień uspokoił się dopiero po kilku minutach w lodówce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obostrzenia powrócą. Wiemy jakie, rzecznik Ministerstwa Zdrowia potwierdził
  2. Wyciekły numery PESEL i numery dowodów. Lepiej sprawdzić, czy jest się w zagrożonej grupie
  3. Tysiące Polaków w żałobie, śmierć nadeszła nagle. Dotarła do nas ogromnie bolesna wiadomość o śmierci zasłużonego Polaka
  4. Widok odbiera mowę. Mamy zdjęcia grobu Andrzeja Leppera w 9. rocznicę jego tragicznej śmierci
  5. W szafie zmarłego ojca zauważyła niepozorne słoiki. Przez ich zawartość do akcji wkroczyli antyterroryści

Źródło: Twitter

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News