Mięso zaczęło się ruszać
Twitter.com tterororo
Monika Majko - 5 Sierpnia 2020

Porażające nagranie, mięso zaczęło ruszać się na desce do krojenia. Powód jest zaskakujący

Mięso zaczęło się ruszać na desce do krojenia, kobieta była przerażona tym, co właśnie się stało. Chwyciła za telefon i wszystko nagrała, a film trafił do sieci i wywołał ogromne poruszenie internautów.

Mięso to podstawa diety dla wielu osób, w sklepach jednak nie tak łatwo o dobrej jakości produkty. Kobieta chciała przygotować świąteczny posiłek dla rodziny, lecz w trakcie gotowania zdarzyło się coś nieprawdopodobnego. Mięso "ożyło" na desce do krojenia, widok był przerażający. Wstrząsające nagranie z kuchni trafiło do sieci.

Mięso zaczęło się nagle gwałtownie ruszać, kobieta była w szoku

Użytkowniczka Twittera z Malezji o nicku tterororo opublikowała w sieci przerażające nagranie z rodzinnej kuchni. Jej mama przygotowywała własnie posiłek dla bliskich na muzułmańskie święto Id al-Adha czyli Święto Ofiarowania. W ten dzień wierni ofiarowują sobie prezenty, a także pomagają biednym, przynosząc im m.in. jedzenie.

Niestety do mediów dotarły najgorsze informacje, nie żyje znany muzykFani pogrążeni w żałobie, śmierć nadeszła niespodziewanie. W wieku 52-lat odeszła prawdziwa legendaCzytaj dalej

Kiedy kobieta zaczęła przygotowywać kotlety z mięsa, te nagle "ożyły" na desce do krojenia. Przerażona mama internautki opanowała emocje i chwyciła za telefon, by nagrać to niewiarygodne wydarzenie. Na filmie widać, jak kawałek mięsa zaczyna gwałtownie drgać i podskakiwać. Widok mrozi krew w żyłach.

- Moja mama nie chce gotować, bo się boi - napisała pod opublikowanym na Twitterze filmie córka kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fryzjer przyciął końcówkiPoszła do fryzjera przyciąć końcówki. Gdy zobaczyła, co jej zrobił, nogi się pod nią ugięłyCzytaj dalej

Mięso przeraziło kucharkę, wszystko nagrała telefonem komórkowym

Film trafił do sieci i szybko stało się hitem. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą. U wielu osób nagranie ruszającego się mięsa na desce do krojenia wywołało odruch przerażenia, jednak wytłumaczenie tego zjawiska jest bardzo proste.

Dzisiaj grzeje:

1. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia

2. Zmarło sześciu księży. Dramatyczne wydarzenia w centralnej Polsce

Kobieta powinna się cieszyć. Miała ogromne szczęście i dostała po prostu wyjątkowo świeży kawałek mięsa. Część zakończeń nerwowych zabitego zwierzęcia nie zdążyła jeszcze obumrzeć i wskutek podrażnienia na desce do krojenia, mięso sprawiało wrażenie, jakby nagle "ożyło". Mięsień uspokoił się dopiero po kilku minutach w lodówce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obostrzenia powrócą. Wiemy jakie, rzecznik Ministerstwa Zdrowia potwierdził
  2. Wyciekły numery PESEL i numery dowodów. Lepiej sprawdzić, czy jest się w zagrożonej grupie
  3. Tysiące Polaków w żałobie, śmierć nadeszła nagle. Dotarła do nas ogromnie bolesna wiadomość o śmierci zasłużonego Polaka
  4. Widok odbiera mowę. Mamy zdjęcia grobu Andrzeja Leppera w 9. rocznicę jego tragicznej śmierci
  5. W szafie zmarłego ojca zauważyła niepozorne słoiki. Przez ich zawartość do akcji wkroczyli antyterroryści

Bon turystycznyKażdy rodzic musi wiedzieć. Bon turystyczny ma poważne ograniczenia, mamy listęCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News