Wędliny, które uwielbiali Polacy, znikną ze sklepowych półek. Prawdę obnażył raport, jest gorzej, niż wszyscy myśleli

Wędliny, które uwielbiali Polacy, znikną ze sklepowych półek. Prawdę obnażył raport, jest gorzej, niż wszyscy myśleli Źródło: Pixabay.com Darth Liu

Mięso produkowane przez znaną firmę zniknie ze sklepowych półek. Raport opracowany przez spółkę obnażył całą prawdę. Jest o wiele gorzej, niż wszyscy przypuszczali. Przedstawiciele producenta szczerze przyznali, że to już koniec.

Mięso znanej firmy zniknie ze sklepowych półek. Wielu klientów nie może w to uwierzyć. Popularna firma opublikowała raport, który ujawnił całą prawdę o jej funkcjonowaniu. jest o wiele gorzej, niż wszyscy się spodziewali, dla spółki nie ma już ratunku. Zarząd szczerze przyznał, że to już koniec.

Mięso popularnej spółki zniknie ze sklepów

Zakłady Mięsne Henryk Kania przestały generować przychody, a poprzedni rok firma zamknęła ze stratą wynoszącą 866 mln zł. To właśnie ubiegły rok sprawił, że popularna spółka produkująca przetwory mięsne popadła w problemy, z których, jak przyznaje zarząd spółki, już nie ma wyjścia. Aktualnie ZM Henryk Kania odnotowują tylko straty, co powoduje, że firma wpadła w stan wegetatywny.

Spółka opracowała i udostępniła raport, z którego jasno wynika, że firma znajduje się w dramatycznej sytuacji. W pierwszym kwartale 2020 roku straty firmy sięgnęły blisko 1,9 mln zł. Zmniejsza się również wartość aktywów spółki, głównie rzeczowych, jak np. maszyny produkcyjne. Ich wartość jeszcze rok temu wynosiła 1,2 mln, obecnie jest to jedynie 230 tys. zł.

Zakłady Mięsne Henryk Kania popadły w kłopoty finansowe

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Firma przyznała, że sprawozdanie finansowe "zostało sporządzone przy założeniu braku kontynuowania podstawowej działalności gospodarczej przez spółkę w dającej się przewidzieć przyszłości". Szefowie spółki szczerze przyznają, że to już koniec działalności Zakładów Mięsnych Henryk Kania. Polscy konsumenci są zaskoczeni tym, jak źle wygląda kondycja popularnej firmy. Wiele osób było bardzo przywiązanych do produktów tej znanej spółki.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Z powodu koronawirusa zmarł uwielbiany lekarz

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Według raportu sprzedaż spółki jest równa zeru. co oznacza, że ciągle wzrastają straty i koszty. W momencie opublikowania sprawozdania, postępowanie restrukturyzacyjne wobec spółki zostało prawomocnie umorzone. Aktualnie toczy się postępowanie o ogłoszeniu upadłości firmy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Porównano obecne ceny truskawek i ceny sprzed roku. Różnica przyprawia o zawrót głowy
  4. Sławomir coraz mniej przypomina siebie. Jego nowe zdjęcie zdumiewa, fani nie mogli go poznać
  5. Spacerując po cmentarzu natrafiła na widok, którego nie da się zapomnieć. Wygląd grobu sprawia, że przechodzą ciarki
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News