W internecie pojawił się film ukazujący niecodzienne zachowanie na weselu. Według opisu jest to powszechny zwyczaj zbierania pieniędzy w Chinach i niektórych krajach Azji. Poniżej opublikowane jest wideo, które przez wzgląd na treść jest tylko dla osób pełnoletnich.

Autor filmu zamieścił pod nim opis, z którego wynika, że obmacywanie panny młodej podczas wesela to powszechny zwyczaj zbierania. Podobno jest to zachowanie akceptowalne społecznie, zważywszy na wysokie koszty coraz bardziej ekstrawaganckich wesel. Jego zdaniem ta tradycja funkcjonuje w Chinach i niektórych krajach Azji.

Przeciwnego zdania są internauci, którzy wskazują, iż gdyby to była prawda to już dawno byłoby o tym głośno. Ich zdaniem kobieta na filmie jest striptizerką, podczas pracy w klubie. Jeszcze inni twierdzą, że główna bohaterka wcale nie jest panną młodą tylko transwestytą z Tajlandii.

Nie wiadomo, która strona ma racje, gdyż internet jest pełen niecodziennych zachowań z udziałem Azjatów. Natomiast jeżeli jest to nagranie z prawdziwej ceremonii ślubnej, to raczej jest to niecodzienny przypadek niż tradycja z Chin.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk

...

Zobacz również