Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości - data

Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości - data Źródło: pixabay.com/Free-Photos

Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości - kiedy jest to święto? To okazja do celebracji dla osób, które poznały się w sposób, który byłby nie do pomyślenia jeszcze kilkadziesiąt lat temu - przez internet! Coraz więcej osób poznaje się w ten sposób!

Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości jest bardzo ważny. Można przecież poznawać się w różny sposób - miłość kwitnie wśród par, które niechcący spotykają się na ulicy i zakochują się po uszy od pierwszego wejrzenia, można też spotkać się w liceum i zostać ze sobą na zawsze. Można też znaleźć kogoś przez internet i wpaść po uszy!

Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości - data

Miłość w przestrzeni wirtualnej kwitnie. Coraz więcej czasu spędzamy przecież przed komputerem lub smartfonem - naturalnym jest, że tam też będziemy starali się znaleźć miłość. To prawda, że wszyscy zakochani mają swoje święto 14 lutego. Dzień świętego Walentego, czyli Walentynki, to już tradycja, którą obchodzą wszystkie pary. Jednak wiele gołąbeczków chce znaleźć dla siebie jeszcze więcej pretekstów do świętowania. 

Nie powinno też dziwić to, że swoje własne święto mają osoby, które poznały się przez internet. Przecież nadal sporo osób twierdzi, że nie mogą to być pełnoprawne związki i na pewno nie przetrwają one próby czasu. To prawda, że są ludzie, którzy szukają tam znajomości na jeden wieczór - ale czy tak samo nie jest w klubach i na dyskotekach? W internecie można też zawrzeć długotrwałe związki - świadczą o tym pary, które poznały się w ten sposób, kiedy internet dopiero zyskiwał na popularności, a są ze sobą do dzisiaj, często wychowują już swoje dzieci.

Przecież poznawanie się przez internet może mieć swoje zalety. O wiele łatwiej znaleźć w takich miejscach osoby o podobnych do naszych zainteresowaniach. Możemy przecież szukać na grupach, gdzie są tylko osoby o takich samych poglądach, zainteresowaniach, hobby lub wartościach, jak my. Poza tym świat wirtualny pozwala nam na znalezienie miłości w całej Polsce - a nawet na całym świecie. Nie jesteśmy ograniczeni tylko do okolicy, w której mieszkamy, możemy znaleźć kogoś nawet na drugim końcu globu i zacząć gorący, ponadnarodowy romans. Dlatego właśnie warto świętować Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości. Daje on nam ogromne możliwości? Jeśli więc chcemy zacząć naszą przygodę z wirtualnym randkowaniem, zróbmy to w ten dzień - 24 lipca!

Światowy Dzień Miłości, Dzień Okazywania Uczuć 2019 - jakie są inne święta miłości?

Ludzie zakochani uwielbiają świętować i trudno im się dziwić. Przecież więź między dwoma osobami jest czymś pięknym i sprawia, że obie osoby w szczęśliwym związku czują się, jakby wygrały loterię i dostały najpiękniejszą nagrodę. Właśnie z tego powodu w kalendarzu pojawia się tak wiele świąt związanych ze świętowaniem miłości - każdy chce mieć swój moment i pretekst do spędzenia kilku miłych chwil ze swoją drugą połówką. Oto inne ciekawe dni, które możemy świętować:

  • Światowy Dzień Miłości i Pocałunku wypada 16 października. Jest to idealny moment dla kochających się par - mogą wtedy wyskoczyć na romantyczną kolację, a później spędzić długie chwile na całowaniu się. Przecież miłość i pocałunki zawsze idą w parze!
  • Dzień Okazywania Uczuć - okazywanie uczuć to nieraz trudna sztuka, szczególnie kiedy trafimy na gorszy czas w związku. Jednak szczególnie 18 kwietnia powinniśmy pamiętać o tym, aby pokazywać nasze uczucia względem osób, które kochamy
  • Dzień Wzajemnej Adoracji - 13 stycznia obchodzimy dzień bardzo podobny do Walentynek - Dzień Wzajemnej Adoracji, Pokażmy sobie nawzajem, że nam na sobie zależy i jak bardzo się kochamy.
  • Dzień Ukrytej Miłości - dzień później, 14 stycznia, swój dzień mają osoby, którym nie przyszło jeszcze wyjawić swojego uczucia osobie wybranej przez ich serce. 

  1. Kiedy jest Dzień Ratownika WOPR? Ich ciężkiej pracy zawdzięczamy spokój w wakacje
  2. Kiedy Światowy Dzień Ludności 2019?
  3. Największe afery na wykop.pl. Sposób, w jaki użytkownicy je przeprowadzają, może zaskoczyć
  4. Dzień Sejmu Polskiego - wszystko co musicie wiedzieć o naszym parlamencie
  5. Dlaczego ktoś im to zrobił? Niektóre imiona dzieci gwiazd są naprawdę dziwne
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu