Rosjanie w szoku! Premier miał wypadek, zniknął z życia publicznego

Rosjanie w szoku! Premier miał wypadek, zniknął z życia publicznego

Miedwiediew zniknął z życia publicznego. Od 10 dni nie bierze udziału w żadnych spotkaniach publicznych. Jego nieobecność, zdaniem biura prasowego, może się znacznie przedłużyć. Media alarmują, że przyczyną jest  stan zdrowia polityka. Co się stało z premierem Rosji?

Miedwiediew podobno uległ wypadkowi. Służby prasowe rządu zapowiedziały, że za absencją rosyjskiego polityka stoją problemy ze zdrowiem. 10 dni temu usunął się z życia politycznego, a zaniepokojone media próbują dowiedzieć się, w jakim stanie obecnie znajduje się premier. Pojawiły się także spekulacje, że premier nieprędko wróci do swoich obowiązków.

Co się stało z premierem Rosji? Miedwiediew zniknął

Jak stara się przekonać biuro prasowe, Dmitrij Miedwiediew wbrew wcześniejszym informacjom o urlopie, uległ poważnemu urazowi. Miało się to rzekomo wydarzyć podczas zajęć sportowych. Nie jest to pierwsza sytuacja, w której premier wycofuje się z życia publicznego ze względów zdrowotnych. W 2017 roku komentarz na temat zdrowia premiera zabrał sam Władimir Putin, tłumacząc nieobecność pierwszego podczas posiedzenia rządu... przeziębieniem. Chwilę później Miedwiediew zaprzeczył, jakoby był chory. W przeszłości, również Władimir Putin znikał na kilka dni z życia publicznego. Głównymi przyczynami odwoływania spotkań przez prezydenta Rosji były przede wszystkim problemy z kręgosłupem, które pojawiły się po intensywnych treningach judo. Dziennik „Moskowskij Komsomolec” przypomniał, jakimi dyscyplinami od dziecka zajmował się polityk. Od najmłodszych lat pasjonowało go wioślarstwo, a będąc studentem uprawiał lekkoatletykę. Jako prezydent Rosji, promował jogę i badmintona. Dmitrij Miedwiediew znany jest z zamiłowania do nurkowania i jeżdżenia na nartach. Nieobecność Miedwiediewa spowodowała odwołanie wielu ważnych spotkań, które miały przełożenie na funkcjonowanie państwa. Czy chory premier zdoła wrócić do polityki jeszcze w sierpniu?Najlepsze newsy dnia:

  1. Przełomowe stanowisko komisji smoleńskiej. Putin dostanie szału
  2. TVP w panice przerwało wywiad?! Sportowiec się tłumaczy
  3. Nieuleczalna choroba niszczy gwiazdora disco polo. Nikt o niej nie wiedział
Następny artykuł