W rozmowie z naTemat Dariusz Michalczewski wypowiedział się na temat przyjęcia do Polski imigrantów. Bokser uważa, że to szansa dla Polski i możliwość otrzymania zastrzyku świeżej krwi.

– Nie znam się na polityce, nie znam dokładnych szacunków, ile mogłoby kosztować przyjęcie tych ludzi w Polsce, ale pamiętam jak Niemcy skorzystali na napływie Turków i Polaków. Ci pierwsi wybudowali Niemcom słynne autostrady, a Polacy zbierali szparagi i podejmowali się innych zajęć, gdzie brakowało rąk do pracy – powiedział Michalczewski dodając, ze imigranci wpłynęli na sukces Niemców.

Bokser uważa, że Polska również może skorzystać na przyjęciu imigrantów.

– Mogą być zastrzykiem świeżej krwi, wniosą trochę energii. Ludzie, przecież świat się zmienia. Polska nie musi być jednorodna i katolicka. Przecież na pewno wśród migrantów są ludzie wykształceni. Jedni otworzą kebaby, a inni praktykę lekarską, trzeba tylko dać im szansę – dodaje.

Dzisiaj odbyły się w całym kraju manifestacje poparcia oraz demonstracje przeciwników przyjęcia uchodźców do Polski. Pikio.pl zrobiło relację z obu manifestacji, które odbyły się w Warszawie.

źródło: natemat.pl

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Zobacz również