Tragedia rozgrywała się po cichu. Żona Michała Żebrowskiego w końcu przerwała milczenie, jej wyznanie zasmuca

Tragedia rozgrywała się po cichu. Żona Michała Żebrowskiego w końcu przerwała milczenie, jej wyznanie zasmuca Źródło: .

Michał Żebrowski i jego żona, Aleksandra Żebrowska, wychowują wspólnie dwóch synów i oczekują przyjścia na świat trzeciego dziecka. Żona znanego aktor zdecydowała się na odważne wyznanie. Opowiedziała o tragicznych sytuacjach, w jakich znalazła się w przeszłości. Zdobyła się również na bardzo ważny apel.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są małżeństwem od 11 lat. Para doczekała się dwóch synów, a lada moment powitają na świecie swoje trzecie dziecko. Żona aktora postanowiła zdobyć się na odważne wyznanie na Instagramie. Opowiedziała o tym, że już wcześniej była w ciąży, niestety poroniła. Zdecydowała się również na wystosowanie bardzo ważnego apelu. 

Michał Żebrowski i jego żona lada moment powitają na świecie swoje trzecie dziecko - Ola zdecydowała się na bardzo odważne i smutne wyznanie w sieci

Małżeństwo wychowuje obecnie dwóch synów - 10-letniego Franciszka oraz 7-letniego Henryka. Lada moment na świecie pojawi się również ich trzecie dziecko. Ten ważny moment stał się dla Oli Żebrowskiej dobrą chwilą do szczerego wyznania. Wyjawiła, że ma za sobą poronienia oraz ciążę pozamaciczną. Z jej wpisu dowiadujemy się, że w ciąży była już siedem razy. Choć temat jest dla niej bardzo trudny, postanowiła o nim krótko opowiedzieć oraz wesprzeć inne kobiety, które mają za sobą podobne doświadczenia.

- Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. "Nieudane" ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko – nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą – poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji - napisała w swoim poście na Instagramie. Dodała również, co było dla niej największym wsparciem w tym trudnym czasie. 

- Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami – dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę – będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem - dodała Ola Żebrowska. 

Kobieta przesłała również słowa wsparcia, dla wszystkich rodziców, którzy starają się o dziecko oraz tych, którzy nie są w stanie rozmawiać o strasznych wydarzeniach, których doświadczyli. Kobieta zdecydowała się również na ważny apel. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt. "Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?" albo "Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?". Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące - apelowała Aleksandra Żebrowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Fatalna informacja dla wielu rodziców. Od dzisiaj stracą duże pieniądze

3. Zapadła pila decyzja. Powrót obostrzeń w jednym z regionów Polski

Kobieta sama przeszła przez poronienie oraz ciążę pozamaciczną, dlatego doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy jest w stanie o tym rozmawiać. Jak słusznie podkreśla Ola Żebrowska, rodzicielstwo jest prywatną sprawą każdego z nas. Uszanowanie prywatności innych ludzi będzie oznaką szacunku i zrozumienia. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

„Która ciąża, który poród?” Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mowić o tym co ich spotkało, wszystkich którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”. I pamietajmy! Nie każdy jest gotowy by mówić o swoich doświadczeniach - ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” albo „Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?”. Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące ❤️🤗

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesłychane, kolejna radosna nowina u Małgorzaty Rozenek. Gratulacje
  2. Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. Biedronka tnie ceny, klienci już przecierają oczy ze zdziwienia. 2,39 zł za jeden z ulubionych produktów
  8. Magda na emeryturze prawie nie kupuje jedzenia, a czuje się o 10 lat młodsza. Wszystko za sprawą 1. rzeczy
  9. „Żona już dawno się zapuściła. Zdradzam ją i dobrze mi z tym, sama jest sobie winna”

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News