Michał Wójcik ma czworo dzieci z różnymi kobietami. Zdumiewające tłumaczenie tej sytuacji

Michał Wójcik ma czworo dzieci z różnymi kobietami. Zdumiewające tłumaczenie tej sytuacji Źródło: youtube/newabratv/

Michał Wójcik stara się oddzielać swoje życie prywatne od zawodowego. Mimo to są kwestie, które ujrzały światło dzienne. Takim oto sposobem poznaliśmy całą prawdę na temat jego życia rodzinnego, a dokładniej dzieci.

Michał Wójcik raczej nigdy nie był szczególnie stały w uczuciach. Nawet gdy udało mu się stanąć na ślubnym kobiercu i wydawało się, że wreszcie ułożył swoje życie, notorycznie zdradzał żonę. Liczne romanse sprawiły, że doczekał się licznej gromadki dzieci. Choć najstarsza z jego pociech jest już nastolatką, kabareciarz dopiero niedawno postanowił opowiedzieć o swoim ojcostwie.  

Michał Wójcik ma czworo dzieci z różnymi kobietami. Trudno uwierzyć w jego tłumaczenie 

Członek grupy kabaretowej Ani Mru-Mru jeszcze przed zawarciem małżeństwa z Agnieszką Kałużą został ojcem Julii, która dziś ma 15 lat. Nie minęło wiele czasu od ślubu, a gwiazdor już wdał się w pierwszy romans, którego owocem jest 8-letni dziś Jakub. Chwilę później pojawiła się kolejna zdrada i mały Charlie, który ma obecnie roczek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Celebrytka nie miała zamiaru tolerować romansów Michała, dlatego zadecydowała o rozstaniu. Proces rozwodowy trwał 4 lata i był niezwykle burzliwy. Komik nie rozpaczał długo i szybko znalazł pocieszenie  w ramionach kolejnej kobiety, czego idealnym dowodem jest kolejne dziecko gwiazdora. Maleńki Michał pojawił się na świecie zupełnie niedawno. Aż trudno uwierzyć w to, że każdy potomek kabareciarza jest owocem romansu z inną kobietą. 

Ostatnio Wójcik udzielił niezwykle szczerego wywiadu, w którym po raz pierwszy odniósł się do swojego ojcostwa. W niezwykle zdumiewający sposób skwitował wszystkie swoje romanse. Wiele osób może się rozczarować tymi słowami.

- Kocham dzieci. To, że moje życie prywatne nie potoczyło się pewnymi torami, no cóż, takie jest życie. Ale dzieci... trzeba zostawiać swoje geny po świecie - stwierdził. 

Wielkie plany Wójcika 

Gwiazdor przyznał, że wychowanie dzieci, gdy nie mają one wspólnej matki, jest nie lada wyzwaniem. Wyznał jednak, że stara się jak może, by być obecnym w ich życiu i zdradził, że ma wielkie plany na wakacje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dłoń dziecka nagle zaczęła puchnąć i czernieć, ledwo uszło z życiem. Rodzice 2-latki ostrzegają: sprawdzajcie place zabaw

2. Fantastyczne wieści dla wszystkich rencistów! Wasze renty mocno wzrosną 

- Nie da się nadrobić okresu straconego w ciągu dwóch, trzech godzin czy jednego dnia (...) Trudno jest to zrobić, ale są takie sytuacje jak ta u mnie, która nastąpi za dwa tygodnie. Wynająłem busa, zabieram wszystkie dzieci i wszyscy razem jedziemy na wakacje - powiedział. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Do sieci trafiła treść kazania Rydzyka, jakie wygłosił podczas mszy. Odbierze wam mowę
  4. Nastolatka poszła oglądać wschód słońca. Są już wyniki jej sekcji zwłok, śledczy nie mają wątpliwości
  5. Zabrał swojego psa na ryby. Gdy zobaczył, co jego zwierzak wyciągnął z wody, nie mógł wyjść ze zdumienia

Źródło: plejada 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News