Trwa walka o życie. Znajomi Michała Wójcika zdradzili dziennikarzom całą prawdę

Trwa walka o życie. Znajomi Michała Wójcika zdradzili dziennikarzom całą prawdę Źródło: Michał Wójcik/Instagram

Trwa walka o życie partnerki Michała Wójcika. Od kiedy pojawiła się informacja o chorobie, Polacy postanowili wspierać artystę. Michał Wójcik nie opuszcza swojej ukochanej, ale jak zdradzili dziennikarzom znajomi kabareciarza, wszystko może się wkrótce zmienić. Jakie plany ma członek kabaretu Ani Mru Mru?

Znany z kabaretu Ani Mru Mru Michał Wójcik znalazł się w ciężkiej sytuacji. Jak się okazało, jego partnerka, Jana, została zdiagnozowana z nowotworem. Dziennikarze dowiedzieli się już, jakie plany na następne tygodnie i miesiące ma znany kabareciarz. 

Problemy zdrowotne partnerki Michała Wójcika

W ostatnich tygodniach Michał Wójcik przekazał, że jego partnerka zachorowała na nowotwór. W sieci poprosił o udział w zbiórce pieniędzy na jej leczenie w specjalistycznej klinice. Komik bez pomocy Polaków nie byłby w stanie opłacić kosztownych zabiegów i leczenia. Polacy nie zawiedli go - już po trzech dniach wpłacono 150 tysięcy złotych.

- Chciałem podziękować. Bez państwa nie istnieję. Taka moja praca i pozycja w tym kraju. Liczy się każdy czas, każda minuta, sekunda i grosz. Nie spodziewaliśmy się. Czuję wsparcie. Natomiast jeszcze większe wsparcie czuje Jani - przekazał Michał Wójcik w programie "Pytanie na śniadanie". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Michał Wójcik wróci do pracy? Znajomi zdradzili całą prawdę 

Zgodnie z doniesieniami, jakie pojawiły się w nowym numerze "Flesza", Michał Wójcik razem z Janią planowali ślub. Niestety, choroba Jani pokrzyżowała im plany. Na razie para skupia się na zdrowiu, które zepchnęło na dalszy plan wszystko inne. Krzysztof Ferdyn zdradził, czy jego kolega wróci do pracy. 

- Trudno budować aurę optymizmu, kiedy samemu się go nie ma. Dla Michała praca jest terapią, na scenie zbiera energię potrzebną do walki, dlatego nie zrezygnuje z występów. Musimy pracować, żeby mieć stałe źródło dochodu, bo teraz liczy się nie tylko czas, ale i każda złotówka potrzebna na leczenie Jani - przekazał Krzysztof Ferdyn.

Dzisiaj grzeje: 1. Tuż po wyborach Szumowski wydał komunikat do wszystkich Polaków. Chodzi o stan epidemii

2. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znana aktorka, przegrała walkę z rakiem

Obecnie kabaret Ani Mru Mru wraca do pracy po przerwie, która spowodowana była pandemią koronawirusa. Jak wiadomo, popularny kabaret ma w planach kilka nowych projektów i wcześniej zaplanowanych produkcji. Z pewnością nie zabraknie w nich Michała Wójcika. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Strzelanina pod nocnym klubem. Nie żyje brat gwiazdy futbolu
  2. Wysłali zdjęcie kolejnego paragonu znad morza, jadło 7 osób. Zaskakujące, ile zapłacili
  3. Kluczowa wiadomość dla milionów Polaków. Zapadła ostateczna decyzja ws. podwyżek cen, nikt nie uniknie jej rezultatu
  4. Tragedia na weselu w Wielkopolsce. Potwierdzono wieści o ponad 70 osobach
  5. Janina Ochojska nie wytrzymała. Padły bardzo mocne słowa po wynikach wyborów
  6. Ogromna wpadka Agaty Dudy. Nagle wyrwała się do mikrofonu, interweniował prezydent

Źródło: Jastrząb Post pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News