W programie na żywo Michał Wójcik odczytał wiadomość od ciężko chorej partnerki. Nie mógł powstrzymać łez

W programie na żywo Michał Wójcik odczytał wiadomość od ciężko chorej partnerki. Nie mógł powstrzymać łez Źródło: Screen Pytanie na śniadanie

Michał Wójcik pojawił się dziś jako gość na kanapie w "Pytaniu na śniadanie". Został poruszony temat jego ciężko chorej partnerki oraz zbiórki zorganizowanej na jej leczenie. Znany kabareciarz przeczytał na antenie wiadomość od Jani, nie zdołał ukryć łez wzruszenia.

Michał Wójcik w programie na żywo powiedział, co dokładnie dolega jego partnerce, na której leczenie zbiera pieniądze cała Polska. Przeczytał też osobistą wypowiedź Jani, która miała do przekazania coś od siebie.

Wiadomość od Jani wzruszyła wszystkich obecnych w studiu

Michał Wójcik kilka dni temu opublikował bardzo osobisty film, w którym prosił o wsparcie dla swojej partnerki i mamy małego synka. Jani zachorowała na nowotwór, a leczenie jest bardzo kosztowne. Zbiórka opiewała na kwotę 150 tys. zł - przyjaciele oraz fani kabareciarza szybko rozpropagowali szczytny cel i w 8 dni udało się zebrać o wiele więcej pieniędzy. Na liczniku zbiórki widnieje już 244 860 zł, a na pomoc Jani mniejsze i większe kwoty wpłaciło 5 047 osób.

- Jestem wdzięczna za każdy grosz i słowa wsparcia, bo to one dają mi siłę. Największe wrażenie zrobiła na mnie pomoc mentalna. Czytając wasze komentarze, popłakałam się. Poczułam napływ sił, których zaczynało mi brakować. Poczułam, jakbym miała armię za plecami. Nie chcę opowiadać o swojej chorobie. Głęboko wierzę, że choroba przychodzi z jakiegoś powodu. Uszanujcie fakt, że chcę przejść proces leczenia w spokoju - tak brzmiała wiadomość od ciężko chorej Jani, którą przeczytał Michał Wójcik.

Michał Wójcik podziękował wszystkim, którzy wsparli zbiórkę na rzecz leczenia Jani

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W dniu uruchomienia zbiórki Michał Wójcik mówił, że całe życie pomagał, jednak teraz sam musi wyciągnąć rękę po pomoc. Jest zdania, że rak to nie wyrok i należy podjąć walkę. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na pobyt Jani w specjalnej klinice. Na antenie Michał Wójcik powiedział, że u jego partnerki zdiagnozowano bardzo niebezpieczny nowotwór - śluzak potrójnie ujemny.

Dzisiaj grzeje: 1. Strzelanina w Warszawie. Co najmniej dwóch policjantów rannych, trwa dramatyczna akcja
2. W przyszłym miesiącu miał zostać ojcem. Wzruszający pogrzeb 28-letniego Darka postrzelonego przez policję

- Chciałem podziękować. Bez państwa nie istnieję. Taka moja praca i pozycja w tym kraju. Liczy się każdy czas, każda minuta, sekunda i grosz. Nie spodziewaliśmy się. Czuję wsparcie. Natomiast jeszcze większe wsparcie czuje Jani - mówił wyraźnie wzruszony Michał Wójcik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromne szaleństwo w Biedronce. Za mniej niż 10 złotych kupisz najbardziej pożądane produkty na wakacjach
  2. Nie żyje popularny mistrz świata. Stracił życie w ekstremalnych okolicznościach, dramatyczne szczegóły
  3. Beata Kozidrak nie wytrzymała. Nie przebierała w słowach, posypały się przekleństwa
  4. Kucharze łapią się za głowy, widząc, jak Polacy smażą mięso. Większość popełnia dwa poważne błędy
  5. Starszy pan bardzo się zdenerwował, zaczął przepraszać, że blokuje kolejkę. Reakcja kasjerki była bezbłędna
  6. Nikt nie wie, co łączyło Kayah i Rafała Trzaskowskiego. Tajemnica właśnie wyszła na jaw, ogromne zaskoczenie

Źródło: Pytanie na śniadanie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News