Michał Wójcik błagał o pomoc dla chorej na raka partnerki. Reakcja Polaków przeszła ich najśmielsze oczekiwania

Michał Wójcik błagał o pomoc dla chorej na raka partnerki. Reakcja Polaków przeszła ich najśmielsze oczekiwania Źródło: TRICOLORS/East News

Michał Wójcik kilka dni temu opublikował w sieci niebywale wzruszający apel. Znany komik zwracał się z prośbą o pomoc dla chorej na nowotwór partnerki. Szybka reakcja Polaków przeszła ich najśmielsze oczekiwania. Absolutnie nikt nie spodziewał się, że zbiórka okaże się tak dużym sukcesem.

Michał Wójcik, znany kabareciarz kilka dni temu apelował o pomoc dla ukochanej partnerki. Polacy zareagowali natychmiast, sprawiając w zdumienie Wójcika i jego chorą partnerkę. Kolejny raz się okazało, że internetowe zbiórki pieniędzy, zbierane na ważny cel otwierają serca i portfele Polaków. 

Michał Wójcik apelował o pomoc dla chorej partnerki

Michał Wójcik zwrócił się do wszystkich Polaków o pilną pomoc. Jego ukochana dowiedziała się, że cierpi na nowotwór. Na szczęście lekarze są zdania, że może z nim wygrać. Jednak para nie może sobie pozwolić na kosztowne leczenie. Dlatego Michał Wójcik stworzył w sieci zbiórkę, na którą można wpłacać pieniądze na pomoc dla Jani. 

- Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc Was. Moja Jani zachorowała - ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę Was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo Was proszę o pomoc - przekazał w krótkim nagraniu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Wójcik może się cieszyć z reakcji Polaków 

Michał Wójcik na swojej zbiórce już po sześciu dniach od jej utworzenia zebrał całą kwotę - 233 tysiące złotych. Zgodnie z informacjami na stronie zbiórki dla ukochanej Wójcika, darowiznę przekazało 4850 osób, którym los żony kabareciarza nie jest obojętny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka Polaków jesienią. Nie ma dobrych wiadomości
2. Większość osób wyrzuca skórkę od banana. Duży błąd, ponieważ można ją wspaniale wykorzystać

Wiele internautów, którzy zdecydowali się na wpłacanie pieniędzy dla chorej Jani, pisało w komentarzach wiele ciepłych słów, życząc jej szybkiego powrotu do zdrowia i wygranej walki z ciężką chorobą. Michał Wójcik i jego ukochana już nie muszą się martwić problemami finansowymi, dziś mogą w całości skupić się na leczeniu Jani. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  2. Wielki sukces Igi Świątek. Polka była bezlitosna w trakcie turnieju, prawdziwa dominacja i wielkie zwycięstwo
  3. Kasia Skrzynecka pokazała zdjęcie 8-letniej córki. Dorobiła jej sztuczne rzęsy 22 razy większe od swoich
  4. Masz stary dowód osobisty? Lepiej dokładnie go przejrzeć, jedna rzecz pozwala zgarnąć duże pieniądze
  5. Dramat Justyny Kowalczyk, żywioły uderzyły w jej rodzinną miejscowość. Widok przyprawił ją o ciarki
  6. Przykre doniesienia o Beacie Kozidrak. Nic już nie da się zrobić, kulisy są wstrząsające. Powiedziała za dużo?

Źródło: Plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News