Największa gwiazda polskiego kabaretu błaga o pomoc. Chodzi o jego partnerkę, wyjątkowo smutne

Największa gwiazda polskiego kabaretu błaga o pomoc. Chodzi o jego partnerkę, wyjątkowo smutne Źródło: youtube.com Pa Pa Art

Michał Wójcik boryka się z ogromnymi problemami. Członek kabaretu Ani Mru-Mru oraz od niedawna stand-uper, postanowił poprosić o pomoc. Sprawa jest poważna, chodzi o jego partnerkę i mamę maleńkiego synka. Czas odgrywa wielką rolę, internauci pomagają, jak mogą.

Michał Wójcik walczy o swoją ukochaną i stara się uratować jej życie. Czas ma ogromne znaczenie, komik potrzebuje 150 tysięcy złotych, aby nie stracić partnerki i młodej mamy.

Partnerka komika ma ogromne problemy zdrowotne

Zazwyczaj fani polskich kabaretów sądzą, że komicy nie tylko na scenie, ale i prywatnie są mistrzami humoru, a zmartwienia się ich nie imają. Niestety, członek kabaretu Ani Mru-Mru został dotknięty osobistą tragedią. U jego partnerki, Jani, wykryto nowotwór. Komik stara się uzbierać 150 tysięcy złotych na jej pobyt w klinice.

- Jani jest... Matką, Partnerką i Kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być Matką, Partnerką (a może i żoną) i Kobietą Sukcesu... Na każdym polu. Ja też tylko pomagam... - napisał Michał Wójcik na stronie Pomagam.pl

Michał Wójcik w osobistym nagraniu prosi o pomoc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oprócz poruszającego wpisu na stronie zbiórki, Michał Wójcik zdecydował się też nagrać apel w formie wideo, który również można obejrzeć na stronie Pomagam.pl. 

- Kochani, sam w życiu pomagałem. I dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc - mówi Michał Wójcik.

Dzisiaj grzeje: 1. Świetna wiadomość dla wielu Polaków. Nagle podjęto decyzję, wszystko zacznie się 10 lipca

2. Zamiast zareagować, nagrywała płaczące dziecko. Chciała mieć dowód dla lekarza

Cel zbiórki ustawiono na 150 tysięcy złotych. W ciągu 2 dni 406 osób wpłaciło 22530 złotych. W mediach społecznościowych znajomi oraz bliscy Michała Wójcika również proszą o pomoc i dzielą się linkiem do zbiórki. Wszyscy starają się wykorzystać swoje zasięgi, aby pomóc ukochanej komika. Swoją cegiełkę można dorzucić TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na "palce diabła"
  2. Żałoba w rodzinie kultowego zawodnika MMA. Media potwierdzają, jego ojciec zmarł na koronawirusa
  3. Pan młody podczas ślubu nagle wybiegł z kościoła. Kilka sekund później prawda wyszła na jaw, goście nie mogli uwierzyć
  4. Maryla Rodowicz potwierdza smutne wieści. Dramatyczna sytuacja gwiazdy
  5. Michał Wiśniewski przekazał radosną nowinę. Fani ślą gratulacje, nikt się nie spodziewał
  6. Turysta nagrał dziewczynkę, która nie żyła od 300 lat. Kamera uchwyciła scenę mrożącą krew w żyłach, nieprawdopodobne

Źródło: Wirtualna Polska

</p

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News