Żona Wiśniewskiego przekazała radosną nowinę. To nowy etap w ich życiu!

Żona Wiśniewskiego przekazała radosną nowinę. To nowy etap w ich życiu! Źródło: fot. Instagram

Michał Wiśniewski może być dumny ze swojej żony. Właśnie ogłosili przed całą Polską cudowną nowinę. To nowy etap w ich życiu! Mimo że internauci wytykają żonie Michała wiek, ona jest przekonana, że sprawdzi się w nowej roli. To było jej wielkie marzenie.

Michał Wiśniewski z pewnością będzie musiał przyzwyczaić się do nowych zasad, panujących w domu. Jego żona będzie miała nową rutynę, a jej życie stanie do góry nogami. Wszystko dlatego, że postanowiła... iść na studia! Niespodziewana zmiana zaskoczyła wszystkich fanów, zarówno Michała, jak i jego małżonki. Dominika Tajner-Wiśniewska ma bowiem 39 lat, a to nie jest typowy wiek na podjęcie studiów. Kobieta jest jednak przekonana, że poradzi sobie świetnie. Zwłaszcza, że studiowanie na Uniwersytecie SWPS od zawsze było jej marzeniem.

Michał Wiśniewski będzie miał w domu prawdziwą rewolucję! Jego żona podjęła decyzję

Żona Wiśniewskiego udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać, że została przyjęta właśnie na Uniwersytet SWPS. Uczelnia ta znajduje się na warszawskiej Pradze i coraz prężniej się rozwija. - Tadam... Dostałam się na Uniwersytet SWPS na kierunek psychologia kliniczna i zdrowia. Lubię pomagać ludziom. Bardzo się cieszę ale ponieważ ostatnie studia skończyłam w 2004 roku a wybrany kierunek jest dość trudny, to proszę wszystkich! - trzymajcie za mnie kciuki!!!! Lubię takie zwroty w moim życiu. Dedykuje ten sukces Konradowi Gacy, bo Ty zawsze mówiłeś, żeby działać a nie czekać - napisała wzruszona Dominika Tajner-Wisniewska na swoim profilu. Przyznała również, że ta uczelnia zawsze była jej wielkim marzeniem. Internauci wyśmiewają pomysł studiującej 39-latki, jednak szczęśliwa Dominika zawsze może szukać wsparcia w mężu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN właśnie urodziła! Znamy płeć dziecka
  2. Ostatnie pożegnanie. Kibicowała im cała Polska, lecz pokonała mnie śmierć
  3. Gwieździe Polsatu pękł tętniak mózgu. Teraz jest nie do poznania
  4. Sadysta morduję zwierzę we Wrocławiu. Wyznaczono nagrodę, szukamy sprawcy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News