Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"

Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała" Źródło: youtube.com/michał wiśniewski

Michał Wiśniewski nie rozstanie się ze swoją żoną? Według doniesień medialnych uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" zrobi wszystko, aby utrzymać związek z liderem Ich Troje. Jaki jest plan celebrytki na uniknięcie rozwodu?

Michał Wiśniewski zszokował obserwatorów polskiego show-biznesu na początku tego tygodnia. Mężczyzna informacją o swoim rozwodzie wywołał prawdziwą lawinę plotek, a fani zastanawiali się, co stało za decyzją o zakończeniu kolejnego już małżeństwa. Dominika Tajner-Wiśniewska bardzo przejęła się sprawą. Jak mówi jedna z osób z otoczenia celebrytki, sama zamierza jeszcze powalczyć o swoją miłość.

Michał Wiśniewski zadziwił fanów polskiego show-biznesu informacją o  kolejnym rozwodzie

Na początku tego tygodnia świat krajowego show-biznesu zamarł. O swoim rozwodzie poinformowała Dominika Tajner-Wiśniewska, która przekazała smutne wieści w swoich social mediach. Gwiazda usunęła jednak szybko wpis, przyznając się, że jej działanie spowodowane było wieloma emocjami.

- Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro - relacjonowała kobieta w wywiadzie z Wirtualną Polską.

Rozwód z wokalistą Ich Troje jest dla uczestniczki z "Tańca z Gwiazdami" wstrząsającym doświadczeniem, o czym także nie omieszkała się powiedzieć w swojej wypowiedzi dla Wirtualnej Polski.

- Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne - wyznała żona Michała Wiśniewskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ i FILMEM

Wiśniewska zawalczy o swoją miłość

Jak się okazuje, pozew rozwodowy nie jest przeszkodą dla Dominiki Tajner, by ta chciała zawalczyć o swoją miłość. Jedna z najbliższych przyjaciółek uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" wyznała, że celebrytka jest w stanie zrobić wszystko, aby wrócić do relacji.

- Dominika niczego nie przeczuwała. Co więcej, była w szoku, gdy dostała dokumenty. Ona go bardzo kocha i będzie starała się, żeby nie doszło do rozwodu. Byli ze sobą 8 lat. I zrobi wszystko, by znów byli razem. Ona siedzi w domu i płacze od dwóch dni. Ale nie zamierza się poddać. Będzie walczyła o ich małżeństwo - powiedziała w SuperExpressie osoba z ich otoczenia.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Julia Wieniawa pokazała się w bikini! Zemdlejecie z wrażenia. Ma IDEALNE ciało!
  3. "Stara nabotoksowana Pavlović zazdrości młodej pięknej Żyle". Oburzające słowa
  4. Zmarła gwiazda TVP niewyobrażalnie cierpiała. Wszystko przez błąd lekarzy
  5. Paździoch z Kiepskich o tym nie mówi. Jego żona jest młodsza o ponad dwie dekady!
     

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News