Michał Wiśniewski zostanie całkowicie wymazany z jej życia
screen youtube.com/JastrzabPost
Karol Zaborowski - 14 Kwietnia 2019

Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji

Michał Wiśniewski właśnie jest w trakcie rozwodu ze swoją czwartą żoną. Wygląda na to, że Dominika Tajner zdecydowała się całkowicie wymazać go ze swojego życia. Potrzebna była operacja.

Michał Wiśniewski w tym roku jest autorem największej niespodzianki, jeżeli chodzi o rodzimy show-biznes. Muzyk niespodziewanie złożył papiery rozwodowe, kończąc swoje czwarte małżeństwo. Dominika Tajner nie ukrywa, że to, co zrobił wokalista zespołu Ich Troje, złamało jej serce. Jednak wygląda na to, że udało jej się już uporać ze smutkiem, który przerodził się teraz w czystą niechęć do Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski został wymazany z jej życia

Rozwód Wiśniewskich był zaskoczeniem zarówno dla Dominiki Tajner, jak i wszystkich fanów. Tym bardziej, że dowiedzieliśmy się o nim w momencie, kiedy czwarta żona muzyka odpadła z programu "Taniec z gwiazdami". W tym momencie ich rozstanie stało się jednym z najgłośniejszych tematów w polskich mediach.

Katarzyna Dowbor nazwisko panieńskieNiewielu o tym pamięta. Tak kiedyś nazywała się Katarzyna DowborCzytaj dalej

Dominika Tajner w wywiadach zaznaczała, że bardzo kocha Michała, a złożenie przez niego pozwu rozwodowego złamało jej serce, jednak jednocześnie musi uszanować jego decyzję.

- Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce - mówiła Dominika Tajner.

Jednak wszystko wskazuje, że celebrytka już otrząsnęła się z początkowej rozpaczy i teraz chce całkowicie wymazać swojego już niedługo byłego męża ze swojego życia. Doskonałą oznaką takiego podejścia jest fakt, że Dominika wybrała się ostatnio na bolesny zabieg usunięcia tatuażu. Tajner zdecydowała się pozbyć ze swojego ciała napisu "Michał", który zdobił jej przedramię na cześć swojego ukochanego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

anna przybylskaTe zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momentyCzytaj dalej

Dominika ma już za sobą pierwszy zabieg, ale niestety będzie musiała go jeszcze powtórzyć za około 4 tygodnie, jeżeli chce, aby całkowicie zniknął z jej skóry. Już teraz widać znaczącą różnicę, ale raczek to nie o taki efekt jej do końca chodziła.

Jednak jak na to zareagował sam Michał Wiśniewski? Wokalista uciekł się do groźby, że również zmieni swój tatuaż z imieniem żony. Jednak muzyk zdecydował się na przerobienie słowa "Dominika" na "Dominikana".

Michał Wiśniewski screen instagram.com/klinikaelite

Michał Wiśniewski screen instagram.com/klinikaelite

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Niewielu o tym pamięta. Tak kiedyś nazywała się Katarzyna Dowbor
  4. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

robert janowskiPorażająca metamorfoza Roberta Janowskiego. Nie przypomina siebieCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News