Michał Wiśniewski zmienił zdanie w sprawie rozwodu. Chce pomóc żonie walczyć z ciężką chorobą ich syna

Michał Wiśniewski zmienił zdanie w sprawie rozwodu. Chce pomóc żonie walczyć z ciężką chorobą ich syna Źródło: Wikimedia commons/Serecki

Michał Wiśniewski miał rozwodzić się po raz czwarty. Jednak w jego życiu wydarzyła się tragedia, która może umocnić jego małżeństwo.

Michał Wiśniewski znany jest w Polsce nie tylko z działalności artystycznej, ale i z licznych skandali obyczajowych - wielu rozwodów i nowych małżeństw. 

W 2012 roku wziął ślub z Dominiką Tajner, córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Po niecałych 7 latach małżeństwa, Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód.

Michał Wiśniewski nie chce rozwodu?

W długi weekend majowy rodzina Wiśniewskich przeżywała chwilę grozy. 13-letni syn Dominiki Tajner, Maksymilian zaczął mieć drgawki i skoki temperatury, w efekcie czego stracił przytomność. 13-latek w trybie pilnym trafił na OIOM w jednym ze szpitali w Warszawie. Chłopiec zapadł w śpiączkę, ale lekarze mówią, że były już pierwsze próby kontaktu. Podejrzewa się, że chłopiec miał zapalenie opon mózgowych.

Sytuacją bardzo przejął się Michał Wiśniewski, który często podejmował się opieki nad synem żony. Mówi się o tym, że artysta chce wycofać pozew rozwodowy - walka o życie syna bardzo ich zbliżyła. 47-latek nagrał nawet z tego powodu piosenkę zatytułowaną „Z nikim nie jest tak”.

- Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś. Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, jak z tobą. Pustki w życiu niczym nie zastąpisz. Nie powstrzymasz mijającego czasu - śpiewa znany muzyk w części utworu.

Podobno Dominice Tajner zmiękło serce i chce dać mężowi drugą szansę.

Mówi się, że pozew Wiśniewskiego wynikał z występu Tajner w Tańcu z Gwiazdami. Podobno Michał Wiśniewski wpadał w szał, kiedy widział swoją żonę w tańcu z Wojciechem Jeschke.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Wiśniewski - żony

Kolejny rozwód raczej nie był szokiem dla fanów śledzących życie muzyka. Większym zaskoczeniem będzie fakt, że tym razem może się nie rozwieść. Wiśniewski rozwodził się już z Magdą Femme, Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz i z Anną Świątczak. Z trzema pierwszymi żonami współpracował muzycznie w zespole „Ich Troje”.

W 2018 roku Michał Wiśniewski ogłosił upadłość konsumencką. W trakcie kariery zebrał wiele nagród muzycznych m.in. cztery statuetki Superjedynek na festiwalu piosenki w Opolu w 2002 roku i trzy statuetki czasopisma „Popcorn”.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Smutne informacje pogodowe TVN Meteo. Nad Polskę nadciąga niż Yukon
  4. Pijany ksiądz odprawiał mszę. Podczas picia z kielicha zwymiotował na ołtarz?
  5. Poseł PiS do dziennikarki Polsatu: "Czy Pani puszcza gazy?"
  6. Rząd znowu sięgnie do portfeli Polaków? Nowy pomysł na kolejne składki

Źródło: Super-Express

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News