Michał Wiśniewski będzie wściekły. Dominika wymyśliła taką zemstę, do jakiej zdolna jest tylko kobieta

Michał Wiśniewski będzie wściekły. Dominika wymyśliła taką zemstę, do jakiej zdolna jest tylko kobieta Źródło: Screen/youtube/Superstacja

Michał Wiśniewski ma się czego obawiać. Wszystko wskazuje na to, że jego była partnerka przygotowała niezwykle okrutną zemstę, do której zdolna byłaby jedynie kobieta. Piosenkarz będzie naprawdę wściekły.

Michał Wiśniewski głośno mówił w mediach, że jego związek z Dominiką Tajner całkowicie odmienił jego życie. Celebryta przestał wywoływać skandale wokół swojej osoby, już nie chwalił się intymnymi szczegółami ze swojego życia w mediach i wszystko skazywało na to, że postanowił w końcu skupić się na rodzinie i bliskich. 

Niestety niedawno okazało się, że to wszystko były tylko pozory, a lider Ich Troje znów zaskoczył wszystkich. Dominika Tajner poinformowała fanów, że piosenkarz nagle złożył pozew o rozwód i ich małżeństwo dobiegło końca. Teraz okazuje się, że to nie koniec rodzinnego dramatu i medialnej wojny. Michał Wiśniewski dostanie szału, jego była ukochana przygotowała bowiem dla niego okrutną zemstę.

Michał Wiśniewski będzie w szoku. Zemsta Tajner powala

Powszechnie wiadomo, że zraniona kobieta zdolna jest do wszystkiego, jednak Dominika Tajner postanowiła pokazać klasę. Stwierdziła najwyraźniej, że zemsta najlepiej smakuje na zimno, powoli więc realizuje swój plan, przez który Michał Wiśniewski z pewnością będzie nieziemsko wściekły. 

Jak rozpisywały się media, piosenkarz miał mieć pretensje do swojej byłej ukochanej o rzekomy romans z Wojtkiem Jeschke, z którym trenowała do występów w "Tańcu z gwiazdami". Przeszkadzać mu miało już nawet samo to, że ktoś inny dotyka jego kobietę. W odpowiedzi na ten fakt, Dominika Tajner postanowiła nie przerywać swoich treningów i ostro wziąć się za siebie. 

- Dominika nadal trenuje z Wojtkiem Jeschke, z którym tańczyła w Tańcu z gwiazdami. Michała już wcześniej denerwował fakt, że dotyka ją inny mężczyzna. Postanowiła także przejść na dietę, bo chce schudnąć i być bardziej sexy. Ma nadzieję, że kiedy Michał zobaczy ja na sali sądowej zrozumie jak wiele stracił - podaje "Fakt". 

To na pewno rozjuszy celebrytę, na tym jednak nie koniec okrutnej zemsty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie koniec jej pomysłów, które mają dopiec liderowi Ich Troje

Tajner postanowiła również całkowicie zmienić swoje życie i zacząć wykorzystywać możliwości, jakie otworzył przed nią związek z Wiśniewskim. By mu dopiec jeszcze bardziej, już wkrótce chce podbić świat polskiego show-biznesu. 

- Dominika wiąże swoją przyszłość z show-biznesem, marzy o własnym programie. Zamierza też ściągnąć pod swoje skrzydła największe polskie gwiazdy i być ich menadżerką. Zrobi wszystko, aby pokazać Michałowi, że jest kobietą sukcesu - czytamy w "Fakcie". 

Działalność dawnej ukochanej w tej samej branży oraz obserwowanie jej metamorfozy z pewnością będzie potężną szpilą wbitą w serce Wiśniewskiego, który dotkliwie pożałuje podjęcia decyzji o rozwodzie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Anna Mucha TYM zdjęciem wywołała burzę. Fani ogłosili ją: "Najpiękniejszą Polką". Zasłużyła?
  3. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego
  4. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  5. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  6. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News