Michał Wiśniewski był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show biznesie. Zasłynął dzięki swojemu zespołowi Ich Troje, z którym udało mu się odnieść wielki sukces, media uważnie śledziły również jego kontrowersyjne życie osobiste. Teraz gwiazda po raz pierwszy pokazała zdjęcia swojego ojca. 

Michał Wiśniewski w czasach największego rozgłosu szokował nie tylko wizerunkiem scenicznym i charakterystycznymi włosami. Fanów interesowało również jego burzliwe życie osobiste. Mężczyzna miał wiele żon i partnerek, z którymi ma kilkoro dzieci. Tajemnicą nie były również jego zawiłe uczucia do ojca, z którym zamieszkał jako dziecko. Teraz, po wielu latach, celebryta po raz pierwszy zdecydował się opublikować zdjęcia mężczyzny, a jego wygląd zszokował internautów.

Michał Wiśniewski publikuje zdjęcia swojego ojca

W ostatnim czasie media niezwykle zainteresowały się młodością Michała Wiśniewskiego.  Jak się okazuje, po rozwodzie rodziców zamieszkał z ojcem, który niedługo później popełnił samobójstwo. Dwukrotnie trafił także do domu dziecka.

– Kiedy tata popełnił samobójstwo, na pogrzeb do Polski przyjechała jego siostra. Ona od dawna próbowała mnie adoptować, tylko nie mogła dogadać się z rodziną zastępczą, nawet próbowała ich przekupić paczkami z RFN, co jednak nie przyniosło skutku. (…) Ostatecznie ciotce udało się mnie zaadoptować. Pojechałem do niej do Niemiec, i to skończyło się tragicznie, bo po pół roku dała mi plastikowy worek z rzeczami i wysłała z powrotem – wyznał Wiśniewski w rozmowie z magazynem „Chcemy Być Rodzicami”.

O swoich relacjach z ojcem i uczuciach do niego mężczyzna wypowiada się bardzo niechętnie. Zwykle są to szczątkowe informacje, z których wywnioskować jednak można, że artysta bardzo odczuwa brak w swoim życiu taty. Z pewnością zresztą ogromnym ciosem była również jego niespodziewana śmierć. Teraz Wiśniewski po raz pierwszy zdecydował się opublikować w mediach zdjęcie ojca.

Internauci żywo reagują na zdjęcie ojca Wiśniewskiego

Jak się okazało, takie wyjątkowe uzewnętrznienie się gwiazdy wywołało natychmiastową reakcję fanów. Byli oni zaskoczeni decyzją Michała o udostępnieniu zdjęcia, które podpisał po prostu „Ostatnie zdjęcie z tatą”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]

– Niesamowite, wyglądacie niemal identycznie – zauważa internautka.

– Wyobrażam sobie twój ból i żal po samobójstwie tak ważnej dla ciebie osoby. Wychowywanie się bez niego musiało być koszmarem, ale pamiętaj, że musisz być silny – wspiera go fan.

– Ostatnie zdjęcie z tatą… też takie mam i zawsze z sentymentem na nie patrzę. To ważna pamiątka, dla mnie chyba najważniejsza ze wszystkich – wyznaje kolejna osoba.

Michał Wiśniewski
Fot. Instagram/m_wisniewski1972

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jesz takie ziemniaki? Grozi ci ciężkie zatrucie
  2. Ale romans! Córka b. premiera z aktorem Kleru przyłapani w intymnej sytuacji
  3. Młynarska o swojej ciężkiej chorobie. Jest bardzo rzadka, nieuleczalna

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

Zobacz również