Michał Wiśniewski pokazał świąteczne zdjęcie ze swoimi wszystkimi dziećmi. Ten widok powala

Michał Wiśniewski pokazał świąteczne zdjęcie ze swoimi wszystkimi dziećmi. Ten widok powala Źródło: youtube.com/nocnykochanek

Michał Wiśniewski pokazał naprawdę wzruszającą fotografię. Mimo że lider Ich Troje jest pogrążony w poważnym kryzysie związanym z rozpadem swojego małżeńśtwa, to wciąż może liczyć na wielkie wsparcie ze strony swoich dzieci. Zdjęcie, które wokalista wstawił na Instagramie jest naprawdę wzruszające.

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej komentowanych celebrytów ostatnich tygodni. Lider Ich Troje od czasu ogłoszenia swojego kolejnego rozwodu jest pod ostrzałem krytyki fanów show-biznesu, którzy zarzucają mu niestabilne życie uczuciowe. Jakby tego było mało, przed mężczyzną zaczęły piętrzyć się długi i zobowiązania, które ma w stosunku do wierzycieli i byłych wybranek swojego serca. Wielkanoc jest okresem, w trakcie którego piosenkarz ma szansę zapomnieć o problemach i pobyć trochę ze swoimi dziećmi. Jak się okazało, piosenkarz zabrał pociechy do japońskiej restauracji i tam, wraz z nimi spędził te świąteczne chwile.

Michał Wiśniewski pozuje z dziećmi. Beztroska Wielkanoc piosenkarza

Mimo że miliony Polaków dopiero jutro usiądzie przed wielkanocnym stołem, to Wiśniewski już wczoraj postanowił świętować z dziećmi Wielkanoc. Ponieważ piosenkarz posiada dużą ilość dzieci, a część z nich ma z poprzednimi wybrankami swojego serca, to zebranie całej gromady stanowiło nielada wyzwanie logistyczne. Na szczęście, wokaliście udało się zgromadzić wszystkie swoje pociechy i zabrać ich na obiad.

Wesoła gromada, złożona z Fabienne. Xaviera, które urodziła tancerka Marta "Mandaryna" Wiśniewska i Etiennette z siostrą Vivienne ze związku z Anną Świątczak spotkała się wraz z ojcem, z którym spędzili kapitalnie czas. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim w trakcie robienia pamiątkowego zdjęcia, które już na zawsze będzie im przypominać, jak bardzo zgraną rodziną są.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są zachwyceni zdjęciem

Mimo że Wiśniewski przez ostatnie tygodnie zbierał bardzo negatywne komentarze związane ze swoimi wyborami życiowymi, to fani tym razem postanowili mu odpuścić i życzyć całej jego rodzinie wszystkiego, co najlepsze z okazji świąt.

Wesołych Świąt pełnych rodzinnego ciepła

- Świetne dzieciaki. Wszystkiego najlepszego

- wesołych Świąt dla Ciebie i Twoich bliskich.

- Uwielbiam sushi. Wszystkiego dobrego, Michale - czytamy komentarze internautów.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"
  5. Andrzej Duda pokazał co ma w koszyku wielkanocnym. Ogromne zaskoczenie
  6. Media przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorka

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News