Michał Wiśniewski osiągał największe sukcesy z zespołem „Ich Troje” na początku lat dwutysięcznych. Nie byłoby takiego wybuchu popularności, gdyby nie ona. Dziś dawna wokalistka powraca w specjalnym teledysku – występuje z Michałem Wiśniewskim w nietypowej aranżacji.

Michał Wiśniewski wdarł się na szczyt polskiej sceny muzycznej, dzięki znakomitej pracy zespołu. Fani uwielbiali kawałki „Ich Troje”, na których „wychowywały się” pokolenia nastolatek.

Współtwórczyni potęgi „Ich troje” wraca po latach

Mało kto dziś pamięta innych wokalistów grupy niż Michał Wiśniewski. Muzyk dobrze czuł się w czasie największej sławy kumulując uwagę fanów i mediów na sobie. Sam ją podsycał – czerwona grzywa, zaproszenie telewizyjnych kamer do domu – to był bez wątpienia jego czas.

Możliwe, że sukces „Ich Troje” nie byłby tak spektakularny gdyby nie Justyna Majkowska. Choć była ona wokalistką zespołu Michała tylko przez dwa lata, to trafiła właśnie w szczyt popularności grupy. Jej drogi z „Ich troje” rozeszły się w 2003 roku. Później bez powodzenia próbowała reaktywować swój poprzedni zespół Erato.

Dziś Majkowska powraca na plan, ale w nietypowej scenerii. Michałowi Wiśniewskiemu udało się przekonać piosenkarkę, by raz jeszcze wystąpili wspólnie. Dawne „Ich Troje” po 15 latach z okładem? Fani nie mogą doczekać się unikatowego klipu.

Michał Wiśniewski przeszczęśliwy

– Szczęście to trzeba sobie w życiu umieć zorganizować – podpisał jedno ze swoich ostatnich zdjęć wrzuconych na Instagram Michał Wiśniewski.

Z przygotowań wnioskujemy, że dawna wokalistka „Ich troje” zagra sprzątaczkę. Na zdjęciu widzimy Majkowską w podomce obok elegancko ubranego we frak i muszkę Wiśniewskiego. O ile zwykle fani skupiają się na Michale, to tym razem sporą uwagę poświęcili byłej wokalistce „Ich Troje„.

– Dlaczego Pani Justyna nie posiada konta Instagram… Już miałam zamiar obserwować – napisała jedna z dociekających internautek.

Inni widzą w tym jednorazowym projekcie swoisty powrót do przeszłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Wiśniewski przeżył trudne chwile! Niewyobrażalne cierpienia gwiazdora

– Tyle lat czekamy na ten teledysk, ciekawa jestem efektu – pisze kolejna z fanek.

Jeszcze inni są zachwyceni tym, że Wiśniewski wpadł na pomysł zagrania „po latach” z wokalistką. Przywołują wprost, że to dzięki niej ówczesne hity brzmiały znakomicie.

– Zespół z Panią Justyną najlepiej się prezentował i naprawdę uwielbiałam Was wtedy. Miałam na kasecie nagrane wszystkie koncerty – docenia kolejna z fanek na Instagramie.

To pokazuje, że zaangażowanie Justyny Majkowskiej może okazać się dla Ich Troje strzałem w dziesiątkę. Zaznaczmy, że nie będzie to jej pierwszy taki powrót. Z dawną grupą grała już w 2006 roku – na koncercie w Opolu z okazji 10-lecia istnienia „Ich Troje”.

Fot. Instagram/m_wisniewski1972

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jacek Łągwa był gwiazdą Ich Troje. Roztrwonił majątek, sięgnął dna
  2. Michał Wiśniewski ruszył na pomoc swojej mamie. Jej życie zrujnowała straszna choroba
  3. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  4. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?