Dominika Tajner wciąż czuwa przy synu. W jakim obecnie stanie jest Maks?

Dominika Tajner wciąż czuwa przy synu. W jakim obecnie stanie jest Maks? Źródło: screenshot/TVN

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner zawiesili na chwilę broń. Para skupia się teraz tylko na tym, jak czuje się Maks. Wyciekły najświeższe informacje ze szpitala.

Michał Wiśniewski postanowił zapomnieć na chwilę o tym, co popchnęło go do decyzji o rozwodzie i nie opuszcza Dominiki Tajner. Od kiedy Maks zasłabł 2 maja i przewieziono go karetką do szpitala, zrozpaczona matka cały czas czuwa przy dziecku. Wszyscy fani z niepokojem wyczekują kolejnych informacji o stanie zdrowia 13-latka. Udało się dotrzeć do nowych informacji.

Każdy trzyma kciuki za Maksa. Nawet Michał Wiśniewski wspiera Dominikę i jej syna 

Maks już trzy dni spędził w szpitalu, gdzie lekarze walczą o przywrócenie mu zdrowia. Tajemnicze okoliczności, w jakich nastolatek zasłabł, wzbudziły wiele obaw wśród fanów, a Dominika Tajner jak na razie nie udzieliła żadnej oficjalnej wypowiedzi, w której opowiedziałaby, co się właściwie stało.

Na tę chwilę na Instagramie żony Michała Wiśniewskiego wstawiono post, w którym ona i jej rodzina dziękują za modlitwę i pozytywną energię oraz proszą, by wszyscy uszanowali ten wyjątkowo trudny czas. Zwrócono się także z prośbą o powstrzymanie się od snucia jakichkolwiek teorii na temat szpitala, lekarzy, pielęgniarek czy czegokolwiek innego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani woleliby jednak usłyszeć, jak czuje się 13-latek i czy jemu zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Cierpienie dziecka zawsze jest poruszające, jednak wielbiciele menedżerki doskonale znali Maksa ze zdjęć celebrytki. Wzajemna miłość matki i syna bardzo ich poruszyła, dlatego stale śledzą media, czekając na pierwsze potwierdzone doniesienia.

Wyciekły informacje o stanie zdrowia Maksa. Wiadomo, jak się czuje nastolatek

Nawet Michał Wiśniewski milczy w tej tajemniczej sprawie. Każdy bardzo się martwi o dziecko Dominiki, dlatego dziennikarze "Super Expressu" dowiedzieli się od przyjaciela rodziny, jak obecnie czuje się nastolatek.  

- Na razie udało się zbić gorączkę, Maksymiliana długo nie wybudzano ze śpiączki. Jego stan jest stabilny, co jest postępem, bo to znaczy, że ryzyko bezpośredniego zagrożenia życia minęło. Pod koniec dnia udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt - wyznał informator.

Takie informacje na pewno przyniosą ulgę wielu osobom. Tysiące Polaków trzyma kciuki za jego szybki powrót do zdrowia i czekają, aż dostaną oficjalne oświadczenie o jego stanie zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje niemal najpiękniejsza kobieta na świecie. Odnaleziono jej ciało w pokoju hotelowym
  2. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska podzieliła ogromny majątek! Kto odziedziczy miliony po gwieździe?
  3. Anna Lewandowska zamieściła najbardziej wymowne zdjęcie jakie się da. "Drużyna się powiększyła"
  4. TVN: znaczna pokrywa śnieżna przykryje województwa, które są na liście alarmowej. Służby ostrzegają mieszkańców
  5. Wstrząsający dramat rodzinny syna Gessler, o którym mało kto wiedział. Nowotwór odebrał mu najbliższą osobę
  6. Meghan Markle wraca do USA? "W Wielkiej Brytanii jest księżną, w Kalifornii byłaby królową"

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News