Tajemniczy wpis żony Wiśniewskiego. Chodzi o Michała czy jej syna?

Tajemniczy wpis żony Wiśniewskiego. Chodzi o Michała czy jej syna? Źródło: youtube.com/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski wróci do swojej żony? Ostatni wpis uczestniczki "Tańca w Gwiazdami" w social mediach może sugerować, że sprawy pomiędzy nią a jej mężem ulegają poprawie. Niektórzy fani spekulują jednak, że wpis odnosił się do stanu zdrowia jej dziecka. Co skrywa Dominika Tajner?

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner przez ostatnie tygodnie byli w centrum zainteresowań ze strony mediów. Piosenkarz, jak i celebrytka ogłosili swoje rozstanie i za pomocą mediów ujawniali dużo szczegółów ze swojego życia prywatnego. W okresie majówki syn uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" poważnie zachorował, co połączyło na nowo byłą zakochaną parę. Teraz, wpis Tajner zamieszczony na jej social mediach sugeruje, że małżeństwo może do siebie wrócić, chociaż równie dobrze może odnosić się do stanu zdrowia jej dziecka. Fani są podzieleni i zastanawiają się, jaki jest sekret Wiśniewskim.

Michał Wiśniewski wróci do Dominiki Tajner? Coraz więcej na to wskazuje

Mimo że lider Ich Troje starał się zdystansować od swojej byłej narzeczonej, a nawet założył konto na serwisie randkowym Tinder, to w obliczu tragedii, jaka dotknęła dziecko jego byłej ukochanej, postanowił jej pomóc i zaopiekować się zarówną nią, jak i chorym chłopcem w tych niewątpliwie ciężkich chwilach.

- Dominika jest w złym stanie emocjonalnym. To, co przeżywała przez ostatnie dni, to horror. Wszyscy bali się o to, żeby chłopak przeżył, aby mózg podczas utarty przytomności nie ucierpiał. Teraz Maks oddycha już samodzielnie, a Dominikę wspiera Michał – donosi informator Super Expressu.

Teraz, po tym, jak choroba chłopca ustąpiła, Tajner zadziwiła swoich fanów szokującym wpisem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika Tajner ujawnia rąbek tajemnicy

Na swoich social mediach, gwiazda napisała zdanie, które zostało odebrane przez jej obserwujących co najmniej dwuznacznie i sprawiło, że fani zaczęli zastanawiać się, czy gwiazda mówi o związku z Wiśniewskim, czy raczej odnosi się do stanu swojego dziecka.

- Po burzy zawsze wychodzi słońce. Buziak dla wszystkich, którzy trzymali kciuki - napisała gwiazda na swoim Instagramie

Celebrytka widząc spekulacje ze strony fanów, bardzo szybko wykasowała kontrowersyjny wpis, co wzbudziło kolejne plotki ze strony ludzi, którzy sugerowali, że małżeństwo się jednak nie rozpadnie. Czas pokaże, o co tak naprawdę chodziło uczestniczce "Tańca z Gwiazdami".

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gienek Loska nadal w śpiączce. Jego stan jest bardzo ciężki
  2. Maciej Kurzajewski w żałobie. Ojciec dziennikarza TVP nie żyje
  3. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. TVN: 44 polskie dzieci jechały na wakacje. Autobus spłonął
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News