Michał Wiśniewski wodzirejem na wiejskiej imprezie! Jego nowe zajęcie wywołało burzę

Michał Wiśniewski wodzirejem na wiejskiej imprezie! Jego nowe zajęcie wywołało burzę

Michał Wiśniewski w swoim czasie był największą gwiazdą polskiego show-biznesu. Jednak teraz stał się pośmiewiskiem internautów z powodu niecodziennego występu.

Michał Wiśniewski, legendarny wokalista zespołu Ich troje od pewnego czasu boryka się z problemami finansowymi. Przez rosnące wciąż długi musiał ogłosić bankructwo. Dodatkowo teraz internauci szydzą z piosenkarza po tym, jak zobaczyli jego zdjęcia z ostatniego występu.

Michał Wiśniewski niczym wodzirej

Wakacje zbliżają się ku końcowi, jednak wiele osób wciąż szuka miejsca i okazji do zabawy. W niedzielę w miejscowości Bogoria odbyły się Dożynki Powiatu Staszowskiego i Gminy Bogoria oraz Święto Ekologii. Jak zauważyło kilku internautów idealne miejsce dla Wiśniewskiego na podbudowanie swojego budżetu. Jednak wokalista nie zaprezentował nam jedynie swojego warsztatu muzycznego. Okazuje się, że Michał Wiśniewski idealnie odnalazł się w roli wodzireja, prowadząc ze sceny liczne konkursy. W tym momencie internauci nie wytrzymali i detonowali bombę wypełnioną szyderstwami i hejtem skierowanym w stronę piosenkarza. Wielu z nich wskazywało, że tak wieśniacka muzyka idealnie pasuje na dożynki, inni zaś zastanawiali się, ile Wiśniewski bierze za wesele, bo widać, że kasy brakuje. Jednak niektóre komentarze przechodzą już wszelkie granice. - No po prostu wieś śpiewa i tańczy - pisze jeden z internautów. - Taka sama wiocha jak jego muzyka - czytamy. - Prawdziwy wieśniak w swoim żywiole - dodaje kolejny komentujący. Tego typu szyderstwom nie widać końca. Wiśniewski i jego twórczość zawsze byli krytykowani, jednak to, co się ostatnio dzieje pod niemalże każdym wpisem, gdzie jest, chociażby wspomniany, przybrało formę hejtu o niewyobrażalnej skali. Czy Michał Wiśniewski poradzi sobie z tą falą krytyki i ponownie stanie na nogi? To jedynie czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Media: Małgorzata Kożuchowska UPOKORZONA. Jan Englert nie miał litości
  2. Spytali Larę Gessler o jej matkę. Z jej słowami nie zgodzi się wielu Polaków
  3. Zwyciężczyni The Voice of Poland miała wypadek. Fani czekali przerażeni
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News