Michał Wiśniewski w szpitalu!

Michał Wiśniewski w szpitalu!

Michał Wiśniewski trafił do szpitala w Gryficach! Poważne problemy zdrowotne dały o sobie znać i choć jeszcze niedawno zagrał przed fanami zaskakujący koncert, już następnego dnia został położony na stole operacyjnym. Artysta wyznaje - "należy coś zrobić zanim będzie za późno".

Michał Wiśniewski to znany wokalista polskiego zespołu "Ich Troje". Choć swoją świetność przeżywali dobre kilka lat temu, wciąż na ich koncertach pojawiają się tłumy wiernych, zaangażowanych fanów. Teraz jednak wszyscy zamiast cieszyć się muzyką, drżą o zdrowie gwiazdora. Jak wyjawił Fakt, obecnie Wiśniewski znajduje się w szpitalu w Gryficach, gdzie był poddany ciężkiej operacji. Jego stan jest stabilny, choć sam przyznaje, że nie czuje się zbyt dobrze.

Michał Wiśniewski w szpitalu, miał poważną operację. Co dalej z muzykiem?

- Jestem już po ciężkiej operacji. Źle się czuję, chcę mi się spać. Muszę wypoczywać. Potrzebuję teraz dużo spokoju - wyjawia gazecie wokalista. Dodaje również, że ma kiepską kondycję, spowodowaną bardzo poważnym urazem, który musi zostać naprawiony zanim będzie za późno. Te słowa brzmią bardzo groźnie. Michał Wiśniewski już od dłuższego czasu skarżył się na bóle kręgosłupa, ostatecznie jednak nic z nimi nie robił. Miał nadzieję, że same przejdą. Tak się nie stało, bóle tylko się nasilały. W pewnym momencie było tak źle, że piosenkarz nie mógł już ustać spokojnie na nogach. Ostatecznie trafił do szpitala, choć jeszcze dzień wcześniej, ukrywając cierpienie grał koncert przed setkami fanów. Mamy nadzieję, że wokalista "Ich Troje" szybko wróci do zdrowia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sławomir może być zdruzgotany! Coś złego dzieje się z jego żoną
  2. Znana dziennikarka TVP i TVN zmaga się z chorobą. "Okropny ból brzucha, wymioty"
  3. Szokujące zdjęcie Agaty Dudy z przeszłości. Kinga Duda się rozpłacze
  4. Wegetariańska karma dla czworonogów: głupota, moda czy konieczność?
Michał Wiśniewski Fot. YouTube/Telewizja Republika Michał Wiśniewski fot. Instagram Michał Wiśniewski Fot. Wikipedia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News