Nie uwierzycie, co córka Wiśniewskiego wytatuowała na ręce

Nie uwierzycie, co córka Wiśniewskiego wytatuowała na ręce

Michał Wiśniewski znów znalazł się na językach opinii publicznej. Wokalista Ich Troje pochwalił się właśnie zdjęciem z córką, które zszokowało opinię publiczną. Wszystko przez wielki tatuaż, który pojawił się na ręce dziewczynki. Czy muzyk pozwolił dziewczynce na wykonanie wielkiego rysunku na swoim ciele?

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich muzyków. Wokalista znany z występowania z Ich Troje wielokrotnie szokował swoim ubiorem, zachowaniem i słowami, które wstrząsały polskim show-biznesem. Tym razem, muzyk wzbudził dyskusje zdjęciem swoim i córki, u której obserwatorzy wokalisty zauważyli tatuaż na całej ręce. Czy wytatuowany obrazek na ręce dziewczynki był prawdziwy?

Michał Wiśniewski pozwolił córce na tatuaż?

Nie da się ukryć, że decyzja muzyka o pozwolenie 11-letniemu dziecku na tatuaż byłaby wyjątkowo kontrowersyjną. Abstrahując od faktu, że umieszczenie wielkiego obrazku na całą rękę jest decyzją nieodwracalną, to sami tatuażyści nie najchętniej podejmują się tatuowania dzieci, ze względu na ich uwarunkowania fizyczne. Fani, znając nieprzewidywalne decyzje życiowe Wiśniewskiego, zaczęli więc spekulować, czy wokalista znów chce szokować opinię publiczną i pozwolił córce na tak szokujący i budzący kontrowersje krok, wielu fanów wręcz zamarło. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po co dziewczynce tatuaż?

Vivienne Wiśniewska, która jest córką wokalisty ze związku z Anną Świątczak, prowadzi ostatnimi czasy własne konto na Instagramie. Pomimo tego, że dziewczynka ma 11 lat, to już teraz może cieszyć się wielką ilością osób, które są zainteresowane jej życiem. Okazało się, że malunek zajmujący cały obszar ręki dziewczyny był jedynie sztuczny, pomimo tego, że wyglądał całkowicie realistycznie. Wiśniewska zdecydowała się na wykonanie go na potrzeby poradnika dotyczącego usuwania malunków ze swojego ciała.

Czy dzieci Wiśniewskiego czeka wielka kariera?

Czy córka wokalisty zrobi taką karierę jak jej słynny ojciec? Nie da się ukryć, że przez swoje nazwisko dziewczynka już teraz jest rozchwytywana przez media, podobnie z resztą jak jej przyrodnie rodzeństwo. Fabienne i Xavier Wiśniewscy, czyli dzieci wokalisty ze związku z piosenkarką Mandaryną, także notorycznie pojawiają się na czerwonych dywanach wraz ze słynnymi rodzicami. Mało tego - są obserwowani przez coraz to większą ilość osób w social mediach. Czy przed dziećmi Wiśniewskiego maluje się wielka kariera w polskim show-biznesie? Czas pokaże. Michał Wiśniewski fot.aplikacja tik tok ZOBACZ TAKŻE: 
  1.  Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  2. Utoniecie w morzu zdziwienia. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej... to po prostu trzeba zobaczyć
  3. Co tam się wydarzyło?! Widzowie Polsatu wstrzymali oddech w czasie występu na żywo
  4. Szaleństwa kultowej gwiazdy Klanu odebrały nam mowę!
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News