Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
.
Klaudia Bochenek - 29 Kwietnia 2019

Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu

Michał Wiśniewski od marca jest na językach polskich tabloidów. Nie ma to związku z jego nową płytą, dokonaniami lub innymi rzeczami związanymi z karierą. Głośno jest o tym, co była żona Dominika Tajner zrobiła z dożywotnią pamiątką po Michale.

Michał Wiśniewski nie ma ostatnio powodów do radości. Kolejny w życiu, czwarty rozwód może go sporo kosztować. Nie chodzi nawet o pieniądze, ale raczej o emocje, odczucia i postępowanie małżonków względem siebie. Dominika Tajner-Wiśniewska podjęła konkretne kroki, by wymazać Michała ze swojego życia.

Michał Wiśniewski usunięty laserem

Dominika nie ma zamiaru trzymać po mężu żadnych pamiątek, nawet tych, które miały być na całe życie. Znany jest zwyczaj, gdzie zakochani w sobie ludzie robią sobie tatuaże ze swoimi imionami w różnych miejscach. To samo postanowili 8 lat temu Michał z Dominiką. Na ich przedramionach można zobaczyć naprawdę duże imienne napisy.

Alicja Bachleda-Curuś i MichałMichał przekroczył wszelkie granice żenady. Na oczach ludzi zaczął upokarzać Alicję Bachledę-CuruśCzytaj dalej

Mimo że pozew został złożony przez Michała dzień po odpadnięciu Dominiki z Tańca z Gwiazdami, ta postanowiła działać błyskawicznie. Umówiła się na laserowe usuwanie tatuażu z imieniem byłego męża do warszawskiej kliniki specjalizującej się w tego typu zabiegach. Nic dziwnego - nie każdy chciałby mieć taką pamiątkę na zawsze, na szczęście jest to proces odwracalny, choć czasochłonny.

- Liczyłam na szybki efekt, ale okazało się, że usunięcie tatuażu trochę potrwa. Mniej więcej za trzy miesiące po Michale nie powinno być śladu. Mam za sobą pierwszy zabieg. Po majówce czeka mnie kolejny. Za to potem: czysta skóra i nowy rozdział życia! - mówiła o swojej decyzji Dominika.

Dominika Tajner odżyła i nie widać po niej zmartwień

Wydaje się, że córka trenera polskich skoczków ma wszystkie zmartwienia już za sobą. W podniesieniu na duchu pomagali jej przyjaciele, których poznała w Tańcu z Gwiazdami - Justyna Żyła, która również ma za sobą rozwód oraz Qczaj - przystojny motywator polskich kobiet. Już wkrótce była żona kontrowersyjnego piosenkarza będzie mogła cieszyć się życiem w pełni. Do tego stopnia pogodziła się z decyzją Michała, że już zaczęła z tego wszystkiego żartować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

kinga rusinTe gwiazdy cierpią na choroby psychiczne. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenieCzytaj dalej

[onmedia-video sid=THEsUmxvLDA=]

Zanim do mediów wpłynęła wiadomość, że Wiśniewscy się rozwodzą, kilka dni przed byli w doskonałych humorach i planowali na Instagramie co zrobią kiedyś z tatuażami

- A ja też se dorysuję słoneczko i będę miał "Dominikana". Ja już mam pomysł, a Ty? - pytał Michał

- Ja będę miała tu "Anioł" i będzie "Michał Anioł" - wtórowała Dominika.

Czy wtedy Michał miał już jej dać do zrozumienia, że ma spodziewać się najgorszego? Warto nadmienić, że Wiśniewski już kilka miesięcy zbierał dowody dołączane do papierów rozwodowych. Poszło między innymi o rzekomy romans Dominiki na parkiecie z jednym z tancerzy.

Obrazy Pikio

Fot. instagram.com/klinikaelite

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie
  5. Maryja z tęczową aureolą je banana. Ta grafika to hit w sieci
  6. TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

córka kaczyńskiejCórka Kaczyńskiej inspiruje się Dalekim Wschodem? Wskazują na to zdjęciaCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News