Michał Wiśniewski szczerze o alkoholizmie. Opowiedział też o matce

Michał Wiśniewski szczerze o alkoholizmie. Opowiedział też o matce Źródło: screen/youtube/Telewizja Republika

Michał Wiśniewski to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Mężczyzna szokował swoim  kontrowersyjnymi wypowiedziami oraz wizerunkiem, w ostatnim czasie jednak wyjątkowo się uspokoił. Teraz zdecydował się na szczere wyznanie dotyczące przeszłości, alkoholizmu oraz swojej matki. 

Michał Wiśniewski wybił się dzięki zespołowi Ich Troje, który swego czasu był jedną z najpopularniejszych grup w naszym kraju. Koncerty gromadziły tysiące fanów, a płyty i kasety sprzedawały się w milionach egzemplarzy, dzięki czemu piosenkarz dorobił się gigantycznego majątku. Od początku uwielbiał szokować swoich widzów zarówno wizerunkiem scenicznym, strojami i charakterystycznymi, czerwonymi włosami, jak i sekretami ze swojego burzliwego życia prywatnego. W ostatnim czasie jednak Michał Wiśniewski zdecydowanie się uspokoił i poświęcił rodzinie oraz ukochanej Dominice Tajner. Teraz zgodził się na wyjątkowo szczere i osobiste wyznanie. Opowiedział o swoich problemach z alkoholem oraz o matce, z którą nigdy nie miał łatwych kontaktów.

Michał Wiśniewski szczerze o alkoholizmie

Powszechnie wiadomo, że Michał Wiśniewski był alkoholikiem, a on sam nie wstydzi się o tym mówić. Często podkreśla, jak ciężki był to okres w jego życiu i jest dumny, że udało mu się ostatecznie z tego wyjść. W ostatnim wywiadzie w "Twoim Imperium" kolejny raz zgodził się poruszyć tę kwestię, jednak w zupełnie innym kontekście. Stwierdził, że pod wpływem alkoholu zachowywał się podobnie jak jego ojciec. - Włączało mi się rozdawnictwo, tak samo, jak mojemu ojcu, który dostawał paczkę z Niemiec, a wracał do domu bez butów - opowiadał. Na tym niezwykle szczery wywiad się jednak nie skończył, bo dalej gwiazda Ich Troje opowiedziała również o swojej matce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudne relacje Wiśniewskiego z matką

O trudnym kontakcie Wiśniewskiego ze swoją matką również pisano już wiele, jednak temat ten nieprzerwanie jest niezwykle trudny dla gwiazdy. Choć teraz już się pogodzili i głośno z radością twierdzą, że są dla siebie oparciem, kiedyś tak kolorowo nie było. Kobieta również miała bardzo poważne problemy z alkoholem, których syn się niesamowicie wstydził. Teraz swoje pojednanie budują na wspólnym pokonaniu nałogu. - Mieszkamy razem. Mogę szczerze powiedzieć, że ona jest moim przyjacielem. Dla mnie jest najważniejsze, żeby miała poczucie bezpieczeństwa - wyznał. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Syn Zenka Martyniuka dostał auto warte pół miliona. Król disco polo nie przewidział jednej rzeczy
  2. Michał Szpak zaskoczył fanów odważną sesją zdjęciową. Ciekawe zakończenie trasy koncertowej
  3. Jurorka MasterChef jak Agata Duda. Zaliczyła taką samą wpadkę
  4. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  Następny artykuł