Wstrząsające wyznanie matki Wiśniewskiego. Chce się płakać

Wstrząsające wyznanie matki Wiśniewskiego. Chce się płakać Źródło: youtube.com/plejada

Michał Wiśniewski musiał przejść w swoim życiu przez wiele ciężkich chwil. Jego dzieciństwo pełne było cierpienia i postępujących po sobie dramatów. Jedną z kluczowych postaci w jego życiu była matka, która przez lata oddawała się alkoholowemu uzależnieniu.

Michał Wiśniewski jest jedną z tych osób, które najlepiej potrafią docenić to, do czego doszły w życiu. Nic nigdy nie przychodziło mu z łatwością, a większość jego życia przypominała koszmar. Po latach udało mu się pojednać z matką, która postanowiła opowiedzieć, jak z jej perspektywy wyglądała tułaczka syna. Słuchając wyznania rodzicielki Wiśniewskiego można uronić niejedną łzę.

Michał Wiśniewski: matka gwiazdora przedstawia wstrząsające wspomnienia

Kiedy Michał Wiśniewski miał zaledwie trzy lata, jego rodzice postanowili, że nie chcą już dłużej kontynuować małżeństwa. Po rozwodzie chłopcy trafili pod opiekę ojca. Po tym, jak trafił do aresztu, matka chciała się z nimi kontaktować, ale siostra byłego męża robiła wszystko, aby do tego nie dopuścić. - Ja byłam pozbawiona władzy rodzicielskiej. Pozbawili mnie jej, a ja nawet nie wiedziałam, że sprawa się odbyła (...) Nie miałam jednak pieniędzy na adwokatów. Nie miałam na nic. To było straszne. Ja siedem razy się trułam. Nie mogłam tego przeżyć. Przeszłam gehennę, kiedy nie mogłam odebrać Michała - wyznała. Dopiero po wielu latach udało się im ponownie złapać kontakt. Michał Wiśniewski zaoferował jej pomoc w wyjściu z nałogu alkoholowego. Wspólnie z braćmi zadecydował, że trzeba zakończyć ciąg alkoholowy, w którym ich matka przebywała od 1986 roku. - Ja po prostu chciałam z tym skończyć. Miałam już dość. Marzyłam, żeby poznać wnuki i być trzeźwą babcią - przyznała Grażyna Wiśniewska. Wtedy jeszcze nie mogli spodziewać się, że już niedługo role miały się zupełnie odwrócić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niestety alkohol miał po raz kolejny wkroczyć w życie Michała Wiśniewskiego. Artysta przez długi czas to ukrywał, ale w końcu musiał stawić czoła problemowi. Z nałogu udało mu się wyjść dzięki wydatnej pomocy matki. - Kamień spadł mi z serca, kiedy i Michał zdecydował się na wszycie esperalu. Widziałam, jak upijał się przez całe lata, ale nie mogłam nic zrobić do momentu, w którym sam nie pozwolił sobie pomóc. Tak jest z alkoholikami. Trzeba wkroczyć w odpowiednim momencie i działać. A Michał miał wtedy mnie i żonę. Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że Dominika to wspaniała dziewczyna. Wiele dla niego zrobiła, a ja kocham ją jak córkę - zwierzyła się Grażyna Wiśniewska. ZOBACZ TAKŻE
  1. Była jedną z najpiękniejszych gwiazd „M jak Miłość”. Nigdy nie uwierzysz, co teraz robi
  2. Dlaczego Robert Janowski odszedł z programu? Skandaliczne zachowanie TVP 
  3. Justyna Żyła ma nadzieję. Niesamowicie smutne 
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News