Michał Wiśniewski podczas Sylwestra w Polsacie PORAZIŁ widzów. Polacy zastygli

Michał Wiśniewski podczas Sylwestra w Polsacie PORAZIŁ widzów. Polacy zastygli Źródło: fot.youtube.com/yachfilm

Michał Wiśniewski znowu znalazł się na ustach opinii publicznej. Popularny piosenkarz i lider zespołu Ich Troje zadziwił wczoraj publiczność sylwestra telewizji Polsat, która nie spodziewała się, że mężczyzna wystąpi w patriotycznym ubraniu. Internauci są bardzo podzieleni.

Michał Wiśniewski wielokrotnie szokował już opinię publiczną w Polsce swoim zachowaniem czy strojem. Mężczyzna swego czasu z lubością podejmował się kontrowersyjnych działań tak, aby znajdować się na pierwszych stronach magazynów plotkarskich. Pomimo tego, że kariera wokalisty Ich Troje kilka lat temu przystopowała, to Wiśniewski nadal szokuje. Tym razem pojawił się w bardzo odważnej garderobie, która bardzo podzieliła widzów telewizji Zygmunta Solorz-Żaka.

Michał Wiśniewski szokuje widownię sylwestra

Wystąpienie Michała Wiśniewskiego na sylwestrze telewizji Polsat miało być prawdziwym gwoździem programu. Za swój koncert mężczyzna otrzymał aż 60 tysięcy złotych. Okazało się jednak, że przygotowane przez niego show nie pomogło telewizji Solorz-Żaka i nie będzie za miło wspominane przez fanów wokalisty. Cały występ mógłby zostać bardzo szybko zapomniany przez widzów telewizji Polsat, gdyby nie jeden szczegół. Kontrowersyjny muzyk na imprezie pojawił się w czerwonej kurtce skórzanej typu Ramoneska, na której nadrukowane było wielkie godło Polski.

Internauci są podzieleni

Użycie symbolu godła w przestrzeni publicznej zawsze budzi duże emocje. Zwolennicy takiego zachowania zaznaczają, że chwalenie się swoim patriotyzmem jest postawą godną i promującą Polskę, a sam "orzełek" nie jest symbolem, którego należy się wstydzić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Innego zdania są środowiska lewicowe, które nie lubią się afiszować symboliką patriotyczną i uważają, że taka postawa jest tylko i wyłącznie pseudopatriotyczna. Sam Wiśniewski nie odniósł się jeszcze do swojego stroju i najprawdopodobniej w ogóle tego nie zrobi. Przypomnijmy, że mężczyzna już nie jeden raz szokował całą polską opinię publiczną i uderzał w tony, które przez miesiące były podmiotem wielkiej dyskusji na temat jego zachowania. Czy swoim strojem muzyk chciał wyłącznie zaszokować? A może chciał pokazać swoim fanom, jak wielkim jest patriotą? Jedno jest pewne, muzyk, tak jak przed laty znów znalazł się na językach wszystkich obserwatorów rodzimego show-biznesu. Michał Wiśniewski fot. ipla ZOBACZ TAKŻE
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Kuba Wojewódzki żyje jak król! Gwiazdor ma spektakularne posiadłości
  3. Kaczorowska ogłosiła niesamowitą wiadomość! Fani są wniebowzięci 
  4. Dorota Szelągowska: Wykształcenie dziennikarki zaskakuje 
  5. Sylwester z TVP ZDEKLASOWAŁ konkurencję. Maksymalna miazga 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News