michał wiśniewski
fot.youtube.com/klocuch
Mateusz Wysokiński - 18 Grudnia 2018

Michał Wiśniewski za ten występ dostanie KROCIE! Przecieramy oczy ze zdumienia

Michał Wiśniewski będzie miał wielkie powody do zadowolenia. Wokalista kultowego Ich Troje zainkasuje wielkie pieniądze z powodu swojego Sylwestrowego występu. Czy przed wokalistą stanęła właśnie szansa na powrót do najlepszych dni swojej kariery?

Michał Wiśniewski bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej. Wokalista najlepsze momenty swojej kariery przeżywał na początku XXI wieku, kiedy to wraz z ówczesną żoną - Mandaryną, nie schodzili z okładek pism plotkarskich. Kariera muzyka była zachwiana przez rozwiązanie się jego legendarnej kapeli, problemy osobiste, a także nieudolne próby rozkręcenia kariery solowej. Pomimo tego, że artysta jest już nieco zapomniany, to właśnie otworzyła się przed nim wielka propozycja zawodowa, które może pomóc odbudować mu podupadającą karierę. Co więcej, artysta zarobi w trakcie jednej nocy oszałamiającą ilość pieniędzy.

Michał Wiśniewski stanie przed wielką szansą

Muzyk wystąpi w trakcie jednej z zabaw sylwestrowych. Będzie wraz ze swoim legendarnym zespołem zabawiał widzów na imprezie w Sosnowcu. Intratny kontrakt wokalisty zagwarantuje mu okrągłą sumę 60 tysięcy złotych. Warto zaznaczyć, że impreza nie będzie sponsorowana przez żadną z telewizji, co sprawia, że umowa artysty jest jedną z bardziej intratnych wśród polskich artystów występujących poza imprezami sygnowanymi logiem stacji telewizyjnych. Tak duża kwota i wielkie zainteresowanie osobą artysty może przełożyć się na wznowienie przez mężczyznę oszałamiającej kariery. Trzeba przyznać, że włodarze miasta bardzo liczą na dużą frekwencję na zabawie, gdyż reklamują ją na wszystkich portalach internetowych poświęconych aktualnościom z województwa górnośląskiego i dolnośląskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej

Ile zarobią inne gwiazdy?

Wiśniewski nie będzie jedyną osobą, która bardzo wzbogaci się w trakcie zabawy sylwestrowej. Rekordzistką jest Edyta Górniak, która za występ na gali telewizji TVN zainkasuje grubo ponad 120 tysięcy złotych. - Ma to być ponoć nagroda za jej lojalność w grudniu wobec stacji. Edyta wystąpiła już w koncercie mikołajowym, zaśpiewa w TVN z okazji rocznicy powstania wielkopolskiego i przywita z nimi Nowy rok – informują anonimowe źródła związane z organizacją imprezy. Oprócz diwy, na swoje zarobki nie będą mogli narzekać także Maryla Rodowicz (90 tysięcy), Agnieszka Chylińska (80 tysięcy), Michał Szpak (70 tysięcy), Ewa Farna (60 tysięcy), czy Zenek Martyniuk (50 tysięcy).ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciechowska nie poznaje bliskich. Co się stało?
  2. Polka najlepszą żoną? Statystyki nie pozostawiają wątpliwości
  3. Co robi Robert Janowski? Gwiazdor się nie poddał!
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News