Coś złego dzieje się z Wiśniewskim. Myśli o śmierci

Coś złego dzieje się z Wiśniewskim. Myśli o śmierci

Michał Wiśniewski był kiedyś największym polskim skandalistą i najbardziej znanym muzykiem w kraju. Być może znacząca zmiana pozycji sprawiła, że z artystą dzieje się coś złego. To, co robi teraz jest niepokojące, lider zespołu Ich Troje wyraźnie myśli o śmierci.

Czerwone włosy, odważne występy na koncertach, głośne śluby i rozwody, oryginalne imiona dzieci. To wszystko sprawiało, że w początkach XXI wieku Wiśniewski był ukochanym artystą polskiej publiczności. Wiele się jednak zmieniło. Jego majątek przepadł, a fanów ubyło - być może dlatego z artystą zaczęło dziać się coś niedobrego. Michał Wiśniewski myśli o śmierci - nie da się tego ukryć w żaden sposób. Artysta do nowej piosenki grupy Ich Troje "Czerń i biel" nagrał bardzo wymowny teledysk. Przedstawia na nim... swój własny pogrzeb. Wygląda na to, że utwór jest próbą rozliczenia się z przeszłością.

Michał Wiśniewski myśli o śmierci

W teledysku widzimy, jak Wiśniewski leży w trumnie, a bliskie osoby uczestnicz w jego ostatnim pożegnaniu. Teledysk zaczyna się również dialogiem, nawiązującym do poplątanego życia artysty. – Mało ludzi – mówi kościelny, nawiązując rozmowę z kapłanem. – Miało dzisiaj padać – odpowiada ksiądz, tłumacząc, czemu nikogo nie ma. – Szału nie ma, d**y nie urywa – mówi ponownie pierwszy rozmówca, na co ksiądz odpowiada: „Forsa mu się skończyła”. – Połowa to byłe żony i dzieci – kwituje sytuację na pogrzebie Wiśniewskiego jego uczestnik. Na pogrzebie lidera Ich Troje, inscenizowanym w teledysku, faktycznie obecne są jego dzieci, matka, która pije podczas uroczystości setkę wódki, co przypomina fanom o tym, że była ona alkoholiczką, oraz odegrane przez aktorki – byłe żony. Nic dziwnego, że te nie zgodziły się na udział w nagraniu. Szczególnie smutne jest to, że ktoś, kto miał wszystko, teraz trudne przeżycia odreagowuje w taki sposób. Mamy nadzieję, że teledysk Wiśniewskiego będzie jedyną manifestacją jego problemów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojna dwóch największych gwiazd TVN! PUBLICZNIE mieszają się z błotem
  2. Anna Lewandowska odetchnęła z ulgą! To koniec jej koszmaru
  3. Już NIE PiS! Jaką partię popiera teraz Tadeusz Rydzyk?
  4. Pudzianowski w dzikiej furii jak nigdy. Zmieszał kibiców reprezentacji Polski z BŁOTEM
  5. Rusin będzie wściekła! Hanna Lis znowu próbuje zamieszać w jej rodzinie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News