Krwawe zdjęcia żony Wiśniewskiego. Coś strasznego

Krwawe zdjęcia żony Wiśniewskiego. Coś strasznego

Michał Wiśniewski jest dobrze wszystkim znanym muzykiem, celebrytą i skandalistą. Teraz dzięki przerażającym zdjęciom z jej udziałem, rozgłos zyskała jego żona. Fotografie okrążyły już internet.

Dominika Tajner-Wiśniewska żoną lidera Ich Troje została w 2012 roku. Od tej pory córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusza Tajnera razem z muzykiem wychowuje swojego syna z pierwszego małżeństwa, Maksymiliana. Małżeństwo z wokalistą zwróciło na nią uwagę mediów. Tajner-Wiśniewska pojawia się ze swoim ukochanym na imprezach ciasno obstawionych przez dziennikarzy i związane z show-biznesem media. Wybranka Michała Wiśniewskiego otrzymała nawet propozycję wystąpienia w rozwijającym się programie surwiwalowym. Sprowadziło to na nią prawdziwe gromy i falę krytyki.

Co na to Michał Wiśniewski?

Prowadzony przez podróżnika i eksperta ds. surwiwalu Tomasza Kuczyńskiego program "Madness24", od niedawna ukazuje się w serwisie YouTube. W pierwszym odcinku wystąpił znany raper Sobota. W drugim, którego zapowiedź już pojawiła się sieci, ukarze właśnie Dominika Tajner-Wiśniewska.
Jednym z postawionych przed muzykiem zadań, było przygotowanie owcy. Teraz podobne otrzymała żona Wiśniewskiego. Musiała obedrzeć ze skóry i przygotować na ognisku królika. Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się na facebookowym profilu "Madness24". Wywołały one niemałe poruszenie i skandal. Nastroje studzić musiał sam Kuczyński. W sprawie wypowiedziała się także Wiśniewska-Tajner. Zdjęcia stały się powodem hejtu, z którym musi mierzyć się również Michał Wiśniewski. - Zaznaczam, że ani nie zabiłam, ani nie patroszyłam tego królika. Martwego królika znalazłam w jaskini, a zadanie polegało na tym, by przygotować go do upieczenia na ognisku. Takie dostałam zadanie, więc je wykonałam. Jestem mięsożercą, nie mam czego ukrywać. Zapewniam jednak, że nie było żadnego patroszenia królika, nie zabiłam go. W tym odcinku na pewno nie było żadnej przemocy - stwierdziła oskarżona o przemoc wobec zwierząt. - Zadaniem Dominiki było odnalezienie go w zalanych szybach kopalni oraz oprawienie. Było to jedyne pożywnie, jakie otrzymała podczas 24 godzin intensywnego wysiłku w programie „Madness24”. Tym, którzy nie rozumieją a raczej nie chcą zrozumieć, nic więcej wyjaśniać nie będziemy… Spójrzcie na swoje buty, kanapy, samochody… na to co jecie każdego dnia… zastanówcie się zanim skomentujecie… - napisał Tomasz Kuczyński. fot. Facebook.pl/Madness24 fot. Facebook.pl/Madness23 fot. Facebook.pl/Madness24 Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ogolona Kożuchowska biegała z bronią po ulicy. Wyjaśniamy o co chodzi
  2. Rząd PiS zerwał porozumienie! Czekają nas masowe protesty
  3. Rzucał psem o ziemię, brutalnie bił. Wpadł przez jedną rzecz
  4. Nagrody za przegraną – ile pieniędzy otrzyma nasza reprezentacja za Mundial?
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News