Straszna choroba Wiśniewskiego długo była tajemnicą. Umiera na nią ponad 3 miliony osób rocznie

Straszna choroba Wiśniewskiego długo była tajemnicą. Umiera na nią ponad 3 miliony osób rocznie Źródło: Screen/Youtube/Kancelaria Prawna Rio

Michał Wiśniewski długo ukrywał przed światem swoją straszną chorobę. Co roku umiera na nią ponad 3 miliony osób. Piosenkarz aktualnie zmaga się z wieloma problemami, a kłopoty zdrowotne dodatkowo komplikują jego życie.

Michał Wiśniewski od dłuższego czasu walczy z ogromnymi długami. Wszystko wyszło na jaw przy okazji rozwodu wokalisty z Dominiką Tajner. Pierwsze problemy finansowe lidera grupy Ich Troje pojawiły się już w 2001 roku. W tej chwili długi piosenkarza sięgają nawet kilku milionów złotych. Dodatkowo Wiśniewski zmaga się ze straszną chorobą, na którą umiera ponad 3 miliony osób rocznie. Życie muzyka w ostatnim czasie nie jest zatem usłane różami. 

Michał Wiśniewski nie mógł sobie poradzić z problemami

Zespół Ich Troje był jednym z najpopularniejszych bandów w Polsce przez wiele lat. W pewnym momencie skandale lidera zespołu i zmiana trendów na rynku muzycznym sprawiły, że zespół odszedł w niepamięć. Wiśniewskiemu zaczęły gromadzić się problemy nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Popadał w coraz większe długi, z których nie potrafił wyjść. Do tego musiał się zmagać z poważną chorobą. 

Piosenkarz udzielił wywiadu dla "Faktu", w którym opowiedział, jak skończyło się jego luksusowe i bogate życie. Wszyscy się od niego odwrócili kiedy dowiedzieli się, że jest bankrutem.

- Nagle wszyscy zerwali kontrakty, bo kto chce współpracować z osobą ściganą przez komorników? Banki zaczęły wypowiadać mi kredyty. Wypowiedzieli mi karty, nie mogłem mieć własnego konta. Nagle nie wiedziałem, ile jestem komu winien - powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z tabloidem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy wokalista popadł w tak poważne tarapaty finansowe, zaczął sięgać po alkohol. Zaczął zapijać problemy, które potem jeszcze bardziej się nawarstwiały.

- Zacząłem zapijać te smutki. Raz wywaliłem się na schodach, wywaliłem na siebie talerz z jedzeniem. Mój syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti. W międzyczasie działali komornicy, spisywali rzecz po rzeczy. Licytacje odbywają się u ciebie w domu. Przychodzą obcy ludzie, by kupić to, co masz. Później licytowany był dom - przyznał wokalista Ich Troje w rozmowie z faktem. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Według danych WHO co roku z powodu choroby alkoholowej umiera 3 mln osób. Na szczęście Michał Wiśniewski powoli wychodzi na prostą i stara się nie sięgać po napoje wysokoprocentowe. Wokalista ma obecnie utworzone specjalne konto, którym zarządza syndyk i pomaga mu wyjść ze wszystkich długów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Instagram Anny Przybylskiej tętni życiem. Wydarzyło się na nim coś niezwykłego. Będziecie płakać
  3. Doda zdecydowała się na wielką metamorfozę, którą utarła nosa hejterom. "Wszyscy, którzy pie****** głupoty, mogą pocałować mnie w d*pę"
  4. Absolutnie kultowa postać umrze w "Na dobre i na złe". Fani są zdruzgotani i zrozpaczeni jak jeszcze nigdy wcześniej
  5. Turbopromocja w Biedronce! Dzikie tłumy będą walić drzwiami i oknami, byleby tylko się załapać chociaż na końcówkę

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News