Żyła angażuje się w rozwód Wiśniewskiego. Będzie działać przy boku Dominiki

Żyła angażuje się w rozwód Wiśniewskiego. Będzie działać przy boku Dominiki Źródło: youtube.com/Portal SATinfo24.pl

Michał Wiśniewski będzie miał wielkie problemy? Jego małżonka - Dominika, znalazła pomocną dłoń, która pomoże jej w ciężkiej sytuacji. Czy Justyna Żyła okaże się skutecznym wsparciem, które pomoże kobiecie uporać się z liderem Ich Troje?

Michał Wiśniewski, przez swój rozwód z Dominiką Tajner, znalazł się w centrum zainteresowań mediów. Pomimo tego, że lider Ich Troje sam nie przyznał, co mogło być przyczyną tak drastycznej zmiany w jego życiu, to jeśli chodzi o jego rozstanie, pojawił się kolejny, zaskakujący wątek. Swoją pomoc Dominice Tajner zaoferowała Justyna Żyła, która doskonale zdaje sobie sprawę, jak wygląda rozstanie z ukochanym mężczyzną. Czy niespodziewany duet celebrytek pogrąży piosenkarza?

Michał Wiśniewski może być w szoku. Jego zona dostanie pomoc

Pomimo tego, że rozwód w rodzinie Wiśniewskich jest sprawą potencjalnie świeżą, to Dominika Tajner znalazła wsparcie wśród przedstawicieli polskiego show-biznesu. W rzeczach związanych z rozwodem celebrytce chce pomóc inna, słynna z głośnego rozstania z mężem gwiazda. Justyna Żyła, która na jesieni 2018 roku została rozwódką, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co to znaczy być zostawianą przez słynnego męża. Uczestniczka tegorocznej edycji Tańca z Gwiazdami ogłosiła publicznie, że zaprzyjaźniła się z czwartą żoną lidera Ich Troje i pomoże jej przejść przez ciężki okres.

- Dominika może liczyć na mnie w każdej sytuacji. Doradziłam jej, żeby nie popełniała tego błędu co ja i swoje sprawy z Michałem zakończyła z dala od mediów. To silna i wspaniała kobieta i jedyne, czego teraz potrzebuje, to święty spokój - wyznała w rozmowie z "Fleszem" Żyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy wsparcie pomoże Tajner?

Nie da się ukryć, że ogłoszenie przez Wiśniewskiego końca małżeństwa bardzo wstrząsnęło celebrytką, która nie mogła uwierzyć w decyzję swojego ukochanego. Gwiazda bardzo przeżywała rozstanie i w ciągu pierwszych dni podchodziła do całej sytuacji w sposób wysoce emocjonalny.

- Dominika niczego nie przeczuwała. Co więcej, była w szoku, gdy dostała dokumenty. Ona go bardzo kocha i będzie starała się, żeby nie doszło do rozwodu. Byli ze sobą osiem lat. I zrobi wszystko, by znów byli razem. Ona siedzi w domu i płacze od dwóch dni. Ale nie zamierza się poddać. Będzie walczyła o ich małżeństwo - wyznała w rozmowie z "SE" osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

O ile więc Tajner-Wiśniewska może nie mieć planów, aby pogrążyć swojego byłego męża w trakcie sprawy rozwodowej, to wsparcie ze strony przyjaciółki na pewno ją rozweseli i doda jej trochę humoru po ciężkim i bolesnym rozstaniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ NA PIKIO.PL: 

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka
  4. Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen
  5. TVN przekazał smutną informację. Nie żyje wielki Polak
  6. Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A.

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News