Miał być powodem rozwodu Wiśniewskich. Partner z TzG przerywa milczenie

Miał być powodem rozwodu Wiśniewskich. Partner z TzG przerywa milczenie Źródło: screen youtube.com/Polsat

Michał Wiśniewski rozstając się z Dominiką Tajner wywołał ogromny szum w mediach. Sam wokalista jeszcze nie skomentował tych wydarzeń, jednak głos w tej sprawie zabrał taneczny partner celebrytki. Przerwał milczenie, chociaż to on miał być powodem tego głośnego rozwodu.

Michał Wiśniewski już niejednokrotnie próbował ułożyć sobie życie u boku kobiety. Dominika Tajner była jego czwartą miłością i tą, z którą spędził najwięcej czasu. Fani lidera "Ich Troje" mieli nadzieję, że to ta jedyna. Jednak pierwsze pogłoski o problemach małżeńskich Wiśniewskich pojawiły się w momencie, kiedy Dominika zdecydowała się na udział w "Tańcu z gwiazdami". Powodem konfliktu miał być jej taneczny partner, czyli Wojciech Jeschke. Teraz tancerz zdecydował się na skomentowanie tych doniesień.

Michał Wiśniewski był zazdrosny o tanecznego partnera żony?

Do momentu przygody Dominiki Tajner z "Tańcem z gwiazdami" w mediach nie pojawiały się zbytnio informacje o jej problemach małżeńskich. W takim wypadku wniosek wielu osobom nasuwał się sam, że to właśnie jej partner taneczny jest powodem chorobliwej zazdrości u wokalisty.

Jednak plotki te zdementowali sami małżonkowie poprzez transmisje live, na swoich portalach w mediach społecznościowych. Mimo to głosy w mediach nie ucichły, a złożenie przez Wiśniewskiego pozwu rozwodowego tylko podsyciło wszelkie domysły.

W takiej sytuacji sam Wojciech Jeschke postanowił wyjaśnić sprawę krótko i dosadnie. Za pośrednictwem portalu Party, tancerz przekazał, że Wiśniewski nigdy nie był o niego zazdrosny.

 - W żaden sposób nie okazywał tancerzowi zazdrości - donosi tabloid.

Co więcej, okazuje się, że muzyk był nawet obecny na treningach swojej żony, a także robił sobie przerwy w koncertach, aby móc zobaczyć jej zmagania w telewizji. Co w takim razie spowodowało, że ich małżeństwo się rozpadło?

Na ten moment wie to jedynie Michał Wiśniewski oraz Dominika Tajner. Celebrytka na swoim profilu w mediach społecznościowych przedstawiła jedynie informacje o złożeniu pozwu rozwodowego, a sam Wiśniewski milczy jak grób w tej sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo wszystko internauci bardzo emocjonalnie podchodzą do całego rozwodu Wiśniewskich, a w przeważającej większości komentarzy, to właśnie muzyk przedstawiany jest jako główna przyczyna rozpadu małżeństwa.

 - Chory człowiek.... oby żadna kobieta nie dała mu się omotać. Który normalny mąż nagrywając filmik z żoną i wrzucając go do sieci pyta żonę ,,ilu masz kochanków? '' - pisze jedna z internautek.

 - Michał jesteś przygłupi, obejrzałam filmik i jestem w szoku. No błazen i cham, dziewczyny, gdy już zdobędzie wasze serce będzie dla Was nie do życia. Psychopata totalny, zgłupiejecie przy nim. Nie ,nie, nie kolejnej żony nie będzie miał. Zrobi z niej głupią i chorą, no co za dziad! - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy partner Marty Manowskiej UJAWNIONY! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

 

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News