Z okazji czwartego rozwodu przypominamy: Kim były wszystkie żony Wiśniewskiego?

Z okazji czwartego rozwodu przypominamy: Kim były wszystkie żony Wiśniewskiego? Źródło: Screen/youtube/Horyzont Słubice

Michał Wiśniewski zdecydował się na kolejny rozwód. Po 7 latach chce porzucić swoją żonę, w co nie mogą uwierzyć zarówno ich bliscy, jak i fani. Z tej okazji my przypomnimy wszystkie byłe żony gwiazdora. Zdecydowanie - jest kogo wspominać.

Michał Wiśniewski całą swoją karierę budował na skandalach oraz kontrowersjach wokół siebie. Uwielbiał szokować Polaków zachowaniem na scenie, wymyślnymi strojami oraz plotkami ze swojego burzliwego życia osobistego, które rzeczywiście nie przypominało codzienności przeciętnej osoby. Raz po raz polskim show-biznesem wstrząsała również wiadomość o jego kolejnym dziecku oraz niespotykanym imieniu, które nadał mu muzyk oraz oczywiście o kolejnych rozwodach. 

W swoim życiu łącznie Michał Wiśniewski miał cztery małżonki, choć większość Polaków z pewnością nawet nie potrafiłaby podać kolejności, w jakiej ukochane pojawiały się w życiu piosenkarza. Ostatnie 7 lat jednak było zupełnie inne i wskazywało na całkowitą odmianę w jego życiu oraz postrzeganiu świata. Związek z Dominiką Tajner był dla niego niezwykle ważny i, jak sam podkreślał, chciał go kontynuować aż do śmierci. Tak przynajmniej było jeszcze niedawno, bo teraz Tajner wrzuciła na Facebooka post, z którego jasno wynika, że czeka nas kolejny rozwód. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć wszystkim fanom wszystkie byłe żony piosenkarza, a trochę ich było. 

Ile żon miał Michał Wiśniewski? 

Lider Ich Troje był łącznie żonaty czterokrotnie, a pierwszą jego wybranką była Magda Femme, która w tamtym czasie śpiewała w jego zespole. Pobrali się w 1996 roku, ich związek jednak niezbyt zainteresował media. Było o nich cicho, nie mieli dzieci, a wszystko zakończyło się już w 2001 roku. 

Drugą małżonką piosenkarza została w 2002 roku Marta Mandrykiewicz, szerzej znana pod pseudonimem "Mandaryna". Ta para już wyraźnie namieszała w polskich mediach. Najpierw głośno krzycząc o swojej wielkiej miłości, a następnie obrażając się przed kamerami. Ostatecznie wszystko zakończyło się w 2006 roku, lecz na następną uroczystość ślubną nie trzeba było długo czekać. Już kilka miesięcy później Michał Wiśniewski poprosił o rękę Annę Świątczak. Para cieszyła się szczęściem aż przez 5 lat, niestety, ostatecznie wszystko skończyło się tradycyjnie rozwodem. W końcu przyszedł czas na Dominikę Tajner, która miała być spełnieniem marzeń i zerwaniem z przeszłością, coś chyba jednak zdecydowanie się nie udało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiśniewski rozwodzi się z Tajner? 

Po trzykrotnej porażce małżeńskiej już nikt nie liczył, że lider Ich Troje zwiąże się z kimś wreszcie na dobre i na złe. Diametralnie zmieniło się to po przedstawieniu w mediach Dominiki Tajner w 2010 roku. Para szybko zapragnęła zalegalizować swój związek, a Michał Wiśniewski głośno przed kamerami oświadczył, że jest to kobieta, przy której chciałby się zestarzeć. Najwyraźniej jednak po 7 latach małżeństwa zmienił zdanie. 

-  Kochani, mój mąż złożył pozew o rozwód! - mogliśmy niedawno przeczytać na profilu Tajner. 

Wpis szybko został usunięty, ukochana piosenkarza jednak w rozmowie z "Plejadą" potwierdziła, że nadchodzi czwarty rozwód. 

- Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce... - zdradziła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  2. https://lelum.pl/joanna-liszowska-z-mezem-1/
  3. Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z rodzicami. Jest do nich podobna?
  4. Nie uwierzycie, ile lat ma Dagmara z "Królowych życia". Wielu będzie w szoku
  5. Jackowski o tym, co niedługo będzie działo się w Polsce. Ma dla nas bardzo złe informacje

Źródło: Plotek

Następny artykuł