Wokalistka Ich Troje przerywa milczenie! Mocne słowa o romansie z Wiśniewskim

Wokalistka Ich Troje przerywa milczenie! Mocne słowa o romansie z Wiśniewskim Źródło: YouTube - Horyzont Słubice

Michał Wiśniewski rozwodzi się ze swoją żoną, o czym dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Pojawiły się plotki, że jest to spowodowane romansem artysty. Wokalistka zespołu Ich Troje odniosła się do tych informacji na swoim Instagramie.

Michał Wiśniewski uchodzi za człowieka, który nie potrafi przetrwać w stałym związku. Dominika Tajner-Wiśniewska jest jego czwartą żoną, lecz niedawno dowiedzieliśmy się, że para postanowiła się rozstać. W mediach zawrzało, wiele osób próbowało poznać prawdziwy powód szokującej decyzji małżonków. Żadne z nich nie zabierało jednak głosu w tej sprawie, pojawiało się więc coraz więcej plotek.

Niektórzy twierdzili, że powodem rozwodu jest romans Dominiki Tajner-Wiśniewskiej ze swoim partnerem tanecznym, którego miała okazję poznać przy pracy na planie "Tańca z gwiazdami". O współpracę kobiety z tancerzem miał być zazdrosny sam Michał Wiśniewski. Kolejne doniesienia twierdziły, że mężczyzna mógł mieć romans z jedną ze swoich najbliższych współpracowniczek.

Michał Wiśniewski rozwodzi się. Czy miał romans z piosenkarką?

Sensacyjne wiadomości twierdziły, że Michał Wiśniewski miał romans i właśnie to on był powodem rozwodu, o którym jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Jedna z plotek uzupełniała tę informację o tożsamość domniemanej kochanki artysty. Miała nią być jedna z jego najbliższych współpracowniczek, która ma okazję towarzyszyć mu podczas koncertów w całej Polsce.

Agata Buczkowska to 20-letnia wokalistka, która od pewnego czasu występuje w zespole Ich Troje. To właśnie z nią Wiśniewski miał w przeszłości zdradzać żonę. Młoda wokalistka postanowiła odnieść się do plotek, które angażują ją w sprawę rozwodową celebryty. Na jej Instagramie niedawno pojawiło się oświadczenie mające ostatecznie odnieść się do wszystkich plotek łączących ją z Michałem Wiśniewskim.

- W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską, informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem, a pojawiające się artykuły są dla mnie krzywdzące i uderzają w moje dobre imię - pisze młoda artystka.

Michał Wiśniewski oskarżany o zdradę żony

Kobieta oskarża dziennikarzy o tworzenie artykułów, które nie mają nic wspólnego z prawdą, a doprowadzają jedynie do wielu nieporozumień oraz niedomówień. Odnosi się także do wydarzeń na scenie, które są elementem choreografii zespołu Ich Troje, a przez media wykorzystywane są jako dowód na romans.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka stanowczo odrzuca plotki o romansie z Michałem Wiśniewskim, wobec tego już niebawem zapewne pojawią się nowe doniesienia łączące mężczyznę z inną kobietą. Póki co nie zostały ujawnione żadne dowody, które potwierdzałyby jego zdradę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Dieta pudełkowa najszybszym sposobem na odchudzanie? Kosztowna moda dla leniwych
  4. Piotr Żyła zdradził całą prawdę. Polacy czekali na te słowa
  5. Ogromny skandal z Wiśniewskim wychodzi na jaw?! Wszyscy wyrolowani

źródło: Chilli Zet

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News