W Michała Wiśniewskiego uderzył piorun! Żona i dzieci przerażone

W Michała Wiśniewskiego uderzył piorun! Żona i dzieci przerażone Źródło: Fot. YouTube

Michał Wiśniewski przeżył prawdziwy koszmar, który mógł się zakończyć ogromną tragedią. W samochód gwiazdora uderzył bowiem piorun, co uwieczniono na zadziwiającym nagraniu. Doszło do tego na oczach jego rodziny, która była naprawdę przerażona.

Wiśniewski jest znany w Polsce przede wszystkim jako lider zespołu "Ich Troje". Muzyk występuje dziś głównie solowo, jednak na jego występach wciąż pojawia się wielu wiernych fanów, którzy pamiętają szczytowy okres kariery zespołu.

Co robi Michał Wiśniewski?

Jak się jednak okazało, w ten weekend gwiazdor był o krok od tragedii. W czasie powrotu samochodem do Warszawy z wakacji na Mazurach w jego samochód uderzył bowiem piorun. Cała sytuacja została uwieczniona na nagraniu z kamery wewnątrz pojazdu. Fani mogą na nim zobaczyć moment uderzenia oraz wielką nawałnicę, która spotkała Wiśniewskiego na trasie.

Komentarz muzyka po wstrząsającym zdarzeniu

- Dobra panowie. Piorun uderzył w tył samochodu i jest ślad. (...) Wszystkie systemy padły - oczywiście elektroniczne moduły do śmieci - mechanicznie jechał dalej - skomentował zajście sam wokalista. Jak przyznał muzyk, jego rodzina była przerażona nagłą sytuacją. Ujawnił bowiem, że żona "jechała za nim i dostawała zawału serca". Na szczęście Wiśniewskiemu nic się nie stało. Fani są jednak niezwykle zmartwieni o artystę. Nagła wiadomość o zadziwiającym zdarzeniu sprawiła, że otrzymał naprawdę wiele słów wsparcia, które bez wątpienia dodały mu siły oraz nieco podbudowały jego rodzinę po uderzeniu pioruna.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Grodzka przegrywa z chorobą. Błaga o pomoc, potrzebuje pieniędzy na operację

ZOBACZ TAKŻE: Mąż Kory w fatalnym stanie. Smutne doniesienia mediów

ZOBACZ TAKŻE: Życie Dody ulegnie nieodwracalnej zmianie? Fani wstrzymali oddech

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda „Mam Talent” w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Nareszcie zabrała głos

Michał Wiśniewski Fot. YouTube/
Telewizja Kutno Michał Wiśniewski Fot. YouTube/GOSSIPTV Fot. Wikimedia Commons/Serecki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News